Společnost

Svět celebrit: Justin Timberlake

Sbírání kytiček

Justin Timberlake (31.1.1981) pochází z Memphisu v Tennessee. Už jako dítě miloval zpívání a tanec, proto není divu, že vyhrál soutěž „Dance Like New Kids On The Block“ a později se pak objevil v show pro mladé talenty „Star Search“, kde zpíval country music.

Jeho profesní začátky byly v roce 1992, a to v Disneyově „Mickey Mouse Club„, kde pravidelně vystupoval. Zde se také potkal se svým budoucím spolupracovníkem z kapely NSync Joshuou Scottem Chasezem. Po ukončení vystupování v Mickey Mouse Clubu se po naléhání Chrise Kirkpatricka připojil k nové chlapecké skupině a s Kirkpatrickem, Chasezem, Joeym Fatonem a Lancem Bassemem vytvořili skupinu NSync.

K velké popularitě mu pomohl i románek s popovou královnou Britney Spears. Po opuštění kapely se Justin vydal na sólovou kariéru, což se mu vyplatilo. Justin se též vydal na filmovou dráhu, kde též sklízí nevídané ovace.

29. ledna 2014 vychází na DVD a Blu-ray (Cinemart) film Hra na hraně, který měl v českých kinech premiéru 26. září 2013

V proslulých kasinech Las Vegas je roční obrat 6 miliard dolarů. V on-line internetových hrách se protočí 35 miliard dolarů ročně. A sem se přesouvá nejen zájem největších hráčů, ale i těch nejtvrdších podvodníků. Richie (Justin Timberlake), absolvent prestižní Princetonské univerzity, zjistí, že byl při falešné on-line hře podveden a okraden. Odcestuje tedy do Kostariky, kde sídlí magnát Ivan Block (Ben Affleck), jenž má tyto hry pod svou kontrolou. A právě jeho chce Richie obvinit z podvodu.

Justin Timberlake V nitru Llewyna Davise

 

20. února 2014 se pak fanoušci Justina Timberlakeho mohou těšit na nový film V nitru Llewyna Davise (Blue Sky Film).

Jde o příběh ambiciózního a talentovaného mladého muzikanta, který se snaží získat si trochu uznání, v době obrody folkové hudby, v New Yorku roku 1961. Ačkoliv se jeho život zdá být nekonečným řetězem smůly, Llewyn se nevzdává a pevně si jde za svým snem. Bez peněz a trvalé adresy se protlouká životem a přespává u stále se snižujícího počtu kamarádů. Jako šance na záchranu se jeví cesta do Chicaga, kam se vydává s nadějí na získání nového manažera a s vyhlídkou na překonání své smůly.

Autor: Jana
Foto: Cinemart, Blue Sky Film
29. 1. 2013

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků