Kosmetika

Tajemství krásy: sjednocená pleť

Sbírání kytiček

V jednoduchosti je krása! Zavřete oči a představte si ideální svět, kdy vstanete a během chvilky vypadáte skvěle, aniž byste musela trávit dlouhou dobu u zrcadla.

NIVEA CC krémem Luminous630® OF 30
NIVEA CC krémem Luminous630® OF 30

Zjednodušte si život a rozlučte se s přeplněnou poličkou plnou nepoužívaných výrobků. Multifunkční pomocník NIVEA CC krémem Luminous630® OF 30 je skutečný poklad. Skvěle v sobě kombinuje hned tři benefity: přirozeně sjednotí tón pleti a okamžitě ZAKRYJE tmavé skvrny a nedokonalosti, REDUKUJE tmavé skvrny na buněčné úrovni a spolehlivě pleť CHRÁNÍ před vznikem nových.

Jak je to možné? Jeho tajemství spočívá ve vyvážené kombinaci účinných látek:

  • Inovativní technologie s enkapsulovanými mikro barevnými pigmenty, které se při nanesení na pleť uvolní a perfektně se přizpůsobí každému tónu pleti.
  • Patentovaná látka Luminous630® působí na buněčné úrovni, kde vyrovnává produkci melaninu, efektivně redukuje tmavé skvrny a zabraňuje vzniku nových.
  • Vysoký OF 30 chrání pleť před vznikem tmavých skvrn a před předčasným stárnutím vlivem slunečního záření.
  • Kyselina hyaluronová aktivuje pleťové buňky k vlastní produkci hyaluronu a podporuje tak její hydrataci.

Účinnost této průlomové technologie byla klinicky prokázána a viditelné výsledky zpozorujete již po 2 týdnech!  Díky lehké textuře, která se snadno roztírá, je i samotná aplikace nového NIVEA CC krému opravdovým požitkem.

Vybrat si můžete ze 3 odstínů a dovést tak svůj letní trendy look do města i na pláž k dokonalosti. Získejte přirozenou, sjednocenou a zářivou pleť!

Už nemusíte ztrácet čas kombinováním a vrstvením výrobků – s novým NIVEA CC krémem Luminous630® OF 30 3 v 1 máte vše: denní krém, sluneční ochranu i make-up.

Připravila: Katka

Zdroj informací: Nivea
Zdroj fotografií: Nivea
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků