Krása

Taška a kabelka: více, než jen módní doplněk

Sbírání kytiček

Taška, kabelka i batoh mají jedno společné. Všechna tato zavazadla jsou dnes vnímána jako významný módní doplněk, takže je při jejich výběru třeba přihlížet k jejich designu a k tomu, zda je lze sladit s vaším oblečením.

Zároveň však zůstávají zavazadlem, které pojme vše potřebné a ideálně vám poskytne dostatek kapes pro přehledné roztřídění obsahu. Máme pro vás několik tipů, které tato kritéria splňují.

Elegance kabelky, objem batohu

Kabelka Dakine Clementine

Kabelka Dakine Clementine nabízí vysoce elegantní provedení a přitom disponuje objemem 10 litrů, takže do ní můžete ukrýt téměř vše, co by opravdová dáma mohla potřebovat mít u sebe. Při takovém objemu by to nešlo bez nastavitelného ramenního popruhu, takže s ním u Clementine můžete počítat. Kabelka má jednu hlavní kapsu na zip, stejné zapínání má menší vnější kapsička.

 

Kabelka přes rameno

Kabelka Dakine Kenzie

Malá, ale praktická kabelka Dakine Kenzie má zapínání na zip a na magnetku a odolnou polyesterovou podšívku. Díky nastavitelnému ramennímu popruhu ji lze nosit i přes rameno. Zaujme svým elegantním černobílým designem s motivem pruhů.

 

Praktický batoh s kapsou na notebook

Batoh Dakine Finley

Stylový kostkovaný batoh Dakine Finley má objem 25 litrů, což bohatě stačí i na delší výlet. Má tři hlavní kapsy na zip a vnitřní kapsu na notebook. Po tsranách jsou další dvě menší kapsy na zip. Pohodlí zajistí nastavitelné ramenní popruhy. Velmi praktická je flísová kapsička na sluneční brýle.

 

Prostorná, ale přesto elegantní

Kabelka Dakine Josephine

Praktická módní kabelka Dakine Josephine disponuje objemem 3 litry, takže se do ní už něco vejde. Přesto si uchovává elegantní a luxusní vzhled i díky hnědo béžovému barevnému provedení. Uvnitř hlavní kapsy je další kapsička, obě se zapínáním na zip. Kabelku lze nosit přes rameno díky nastavitelnému popruhu.

 

Designová taška v plážovém stylu

Taška Dakine Solano

Taška Dakine Solano je jednoduchá, prostorná, a přitom dobře vypadá. Rychle jí otevřete i zavřete a nemusíte se bát „zakouslého“ nebo rozbitého zipu. Všechny věci máte rychle dostupné. Výborně se hodí na pláž, ale i pro procházky po městě.

 

Komerční prezentace
Foto: spot-shop.cz
25. 9. 2014

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků