Domácnost

Tefal PURE TEX: vyžehlí, osvěží i dezinfikuje nejen oblečení

Sbírání kytiček

Období léta, prázdninová nálada i krásné slunečné počasí vyzývají k odpočinku, ideálně na vysněné dovolené. Ať už míříte do zahraničí, tuzemska, na dobrodružnou cestu karavanem nebo třeba plánujete ubytování v kempu, všude jistě využijete šikovný a skladný napařovač oděvů Tefal PURE TEX, který vaše oblečení dokonale vyžehlí a šetrně vydezinfikuje, kdekoliv budete potřebovat! I po dlouhém dni na pláži, nebo třeba v lese na houbách, svoje večerní šaty do restaurace připravíte raz dva.

S ručním napařovačem oděvů Tefal PURE TEX (DT9530) můžete oblečení a jiné textilie nejen vyhlazovat, ale také dezinfikovat, čistit, a navíc ještě do nich můžete rozptýlit oblíbený parfém či domácí vůni díky speciálnímu nástavci. Vyrazili jste do zahraničí k moři, nebo jen do místního kempu? Žádný problém, Tefal PURE TEX s sebou můžete vzít kamkoliv a rázem ze zmačkaných šatů po dlouhé cestě i bez žehlícího prkna vykouzlíte večerní róbu. Stačí oblečení pověsit na ramínko a vyhřívaná žehlící plocha v kombinaci s hustou párou a semišovým nástavcem rychle odstraní každý záhyb.

Tefal PURE TEX se vám bude hodit i po návratu z cest domů. Díky vysokému parnímu výkonu likviduje až 99,9 % virů, bakterií či choroboplodných zárodků. Svou cestovní tašku nebo kufr tak snadno a bez chemie vydezinfikujete a můžete je bez starostí uklidit do skříně, kde na vás počkají do dalšího dobrodružství. Stejně snadno vydezinfikujete i dětský kočárek nebo hračky, které z něj vypadly na zem.

Čeká na vás doma psí parťák nebo vás po příchodu z práce vítá zmenšená bohyně Bastet? Život s domácími mazlíčky je krásný, ale občas bývá trochu složité udržet doma pořádek. S Tefal PURE TEX se již nemusíte bát, že by se váš domov utápěl v chlupech. Díky nástavci z mikrovlákna tento malý, a přesto silný napařovač během chvilky odstraní chlupy z potahů nebo čalounění, navíc vše dokonale vydezinfikuje a zmírní pachy.

Ruční napařovač oděvů Tefal PURE TEX
Ruční napařovač oděvů Tefal PURE TEX

Máte svoji oblíbenou vůni, kterou byste chtěli mít vždy při sobě? Žádný problém. Stačí nasadit nástavec MonParfum s kapkou vašeho oblíbeného parfému a přejet napařovačem přes oblečení, které si chcete vzít na sebe. Pára vaši oblíbenou vůni rovnoměrně roznese hluboko do látky a je hotovo. Můžete s pocitem svěžesti a vůně vyrazit do víru velkoměsta, restaurace, divadla nebo jen na procházku.

Tefal PURE TEX je praktický 4v1 se speciálními nástavci pro kompletní péči o vaše oděvy, včetně odstranění vlasů a chlupů nebo parfemace oblečení vaší oblíbenou vůní.  Díky příkonu 1 700 W tento napařovač nabízí silný parní ráz 90 g/min pro snadné odstranění všech záhybů, dezinfekci hluboko do látky a zmírnění pachů např. od kouře nebo z vaření. Zároveň disponuje velkou 200 ml nádržkou na vodu, takže s ním pohodlně zvládnete více kusů oblečení. A co je nejlepší? Tefal PURE TEX je připraven se o vás postarat již za 15 vteřin! Doporučená cena 2 999 korun.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Tefal
Zdroj fotografií: Tefal
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků