Shopping

Těhotné budoucí maminky nebojte se: Elegantní upnuté šaty vám neublíží

Sbírání kytiček

Kdysi bývalo krutou pravdou, že těhotné ženy neměly co na sebe. Krásné očekávání miminka musely strávit v neforemných lacláčích a jedněch o tři čísla větších šatech s gumou pod ňadry nebo vytahaných trikách svých partnerů.

Tyhle doby jsou naštěstí už dávno tytam. Nabídka těhotenské módy se v posledních letech rozšiřuje, a to je jenom dobře. Není totiž nejmenší důvod, aby i těhotná žena nevypadala elegantně. Naopak.

Kalhoty všech variací 

Nemusíte se bát, že byste nenarazily ani na odvážnější model, třeba šaty nad kolena. Klidně upnutý model Esprit, který nechá vyniknout ňadrům, oblým bokům i bříšku a odhalí nohy. Protože to, že očekáváte potomka, ještě zdaleka neznamená, že musíte po ulicích chodit zahalené jako jeptišky. V minulosti tomu tak bylo, ale teď už to neplatí. Najdou se i pěkné kousky. Takřka samozřejmostí už jsou džíny a kalhoty s pružným pasem, do kterých vměstnáte i bříško těsně před porodem, a přitom rozhodně nevypadají jako neforemný pytel, do kterého se schová všechno, co se dá. Výborným tipem jsou třeba těhotenské legíny v různých barvách, s pasem pod bříškem. Jsou pružné a obepnou vaše nohy, takže i v pokročilém stadiu těhotenství je vidět, jak pěkně je máte tvarované. Vždyť je to přece přednost, ne vada, ne? Tak proč to skrývat. 

Obepnuté triko a těsné legíny? 

Klidně Bez rozpaků se dá říci, že moderní a elegantní značka Esprit na budoucí maminky rozhodně nezapomíná. K dispozici je celá řada šatů pro různé příležitosti, obvykle zabraných pod ňadry. Výjimkou nejsou ani šaty s úpravou pro kojení – bonus pro ty, které už potomka na svět přivedly. I halenky bez potíží pojmou rostoucí bříško. Trika s rukávem nebo dlouhé pulovry zdůrazní siluetu. Nejspíš budete sama docela překvapená, jak vám to v obepnutém oděvu bude slušet. Těhotenství už dnes není nic, co by se mělo skrývat. Naopak, budoucí maminky jsou na svůj stav jaksepatří pyšné, a proto se nebojí vykračovat si v obepnutém triku a těsných legínách. 

KP

Foto: Esprit

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků