Akce

Tip na víkend: mezinárodní magie v Divadle kouzel

Sbírání kytiček

Nemáte ještě rozmyšlené, co budete dělat tento víkend? Pokud jste z Prahy a okolí, vydejte se do Divadla kouzel Pavla Kožíška v Líbeznicích. Čekají vás tam kouzla a čáry v podání několika desítek iluzionistů!

Už včera totiž v Divadle kouzel Pavla Kožíška začal 10. ročník nekomerčního mezinárodního festivalu moderní magie Velká cena Divadla kouzel 2013. Kouzelnické umění si tu poměří hned několik desítek českých a zahraničních mágů z jedenácti zemí.
V čem se bude soutěžit? V manipulaci, všeobecné magie, iluzi a mikromagie. Ostatně přesvědčit se můžete sami, protože sobotní soutěžní představení začínají v 10 hodin, ve 14 hodin a v 18 hodin (toto poslední klání se věnuje mikromagii). Anebo se do Divadla kouzel vydejte v neděli, kdy se tu od 14 hodin budou v rámci galaprogramu předávat ceny vítězům a ti by se rovněž měli představit v akci. Ocenění nejlepších kouzelníků budou letos vyhlašovat moderátoři, kteří mají svět kouzel a magie ve velké oblibě – Honza Musil, Karel Voříšek a Eduard Hrubeš.

Náš tip

Pokud do divadla přijdete spolu s dětmi, možná jim pořídíte i netradiční dárek – kouzelnický obchůdek má otevřeno před každým představením.

Připravila: Marcela
Foto: archiv Divadla kouzel P. Kožíška
6. 4. 2013

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků