Shopping

Tipy na dárky k Vánocům nejen pro muže

Sbírání kytiček

24. prosinec už nám pomalu klepe na dveře a blíží se nejkrásnější svátky klidu a míru. Je možné, že v celém tom vánočním shonu okolo cukroví, punče a vyrábění adventního věnce jste úplně zapomněli přemýšlet o dárcích pro Vaše blízké.

Na této planetě existují dva typy lidí: jedni jsou ti, kteří mají vánoční dárky nakoupené už v září, ti druzí pak nakupují nejdříve týden před Vánocemi. Pro Vás, kteří stále ještě nemáme nakoupeno, nebo třeba jen přemýšlíte o nějakém dalším dárku, jsou tu originální tipy na dárky, které pod vánočním stromkem jistě vykouzlí úsměv.

Dárek, který ocení snad každý muž (i žena)

Takovým dárkem jsou stylové hodinky, mohou to být hodinky elegantní či sportovní, s jednoduchým ciferníkem nebo složitější, další možností výběru jsou také ‘smart’ hodinky. Z kategorie pánských hodinek pak nejvíce zaujmou Swiss Military Hanowa vyráběné ve Švýcarsku, nebo sportovní Casio G-Shock  se svým robustním vzhledem. Pro dámy se pak můžete podívat třeba na hodinky Boccia Titanium nebo aktuální bestseller, kterým jsou jednoduché hodinky Berring.

Aktivní ženy a muže pak jistě potěší outdoorové sportovní hodinky značky Suunto. Zkuste se podívat například na Suunto Spartan Sport, Suunto Spartan Ultra nebo elegantní řadu hodinek Essential.

Tipy na dárky pro nadšené cestovatele a milovníky horské turistiky

Dalším tipem na dárek je spacák. Takové venkovní vybavení ocení snad každý, kdo i jen jednou do roka vyrazí stanovat. Většina lidí má stále doma ještě ty staré, které zaberou polovinu batohu a používali je ještě jejich rodiče. Při výběru takového dárku je důležité řídit se tím, kdy bude obdarovaný člověk spacák nejčastěji využívat. Optimální volbou je třísezónní spacák z dutého vlákna, je lehký a zahřeje od jara do podzimu. Zkuste se podívat na český spacák Prima Makalu nebo osvědčenou klasiku Pinguin Trekking.

Tipy na dárky k Vánocům nejen pro muže

Pro horského turistu nebo turistku se pak můžete inspirovat jejich koníčky a zaměřit se na pořádnou trekovou obuv. Takovou je například model Asolo Fandago GV, který se vyrábí taktéž pro ženy.

Pokud sháníte kvalitní funkční prádlo, podívejte se také určitě na českou značku SCUTUMWEAR. Vyrábí se v České republice a skvěle padne, testují ho jak vojáci, tak sportovci v extrémních závodech.

Tipy na dárky k Vánocům nejen pro muže

Silvestrovský pobyt k Vánocům

Mezi dárky jsou pak klasikou také různé wellness a rekreační pobyty. Ideálním tipem na pobyt, který umístíte pod Vánoční stromek, může být prodloužený silvestrovský víkend. Zajímavými lokalitami jsou třeba Mariánské Lázně se svými kolonádami, léčivými prameny a vánočními trhy. A pokud chcete darovat aktivní dovolenou určitě se nechte inspirovat pobytem ve Špindlerově Mlýně v Krkonoších, kde wellness a odpočinek spojíte s lyžováním. L


Láhev kvalitního pití 

Originálním dárkem může být rovněž láhev kvalitního alkoholu, Vánoce jsou přece i o tom, že svým blízkým darujete něco co by si sami nekoupili. Zkuste se podívat například na gravírované láhve whiskey Jack Daniel’s nebo chutné pálenky od Žufánka, pro dámy se pak skvěle hodí lahodné krémové Baileys.


Tipy na dárky k Vánocům nejen pro muže


Připravila: KP

Foto: archiv Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků