Shopping

Tipy na dárky: vánoční kosmetické balíčky

Nákupy vánočních dárků vrcholí. Pokud hledáte nějaký zajímavý dárek, podívejte se na nabídku vánočních balíčků. Zakoupené přípravky máte rovnou zabalené a navíc je zakoupíte se slevou nebo získáte zajímavý kufřík či taštičku.

Dermokosmetická péče o pleť značky Eucerin si nabízí vánoční sady v luxusní dárkové taštičce. Vybírat lze z variant přípravků, které respektují daný věk a typ pleti. V luxusní dárkové kosmetické taštičce ve zlaté nebo stříbrné barvě navíc najdete slevový kupón na další nákup v hodnotě 100 Kč. Vánoční sady Eucern najdete v lékárnách.

PÉČE PROTI VRÁSKÁM: HYALURON-FILLER + 3x EFFECT

Denní krém (SPF 15) a noční péče s kyselinou hyaluronovou, glycin saponinem a enoxolonem – viditelně vyhlazují jemné linie a vrásky a omlazují vzhled pleti. Speciální vánoční cena: 1.489,- Kč.

PÉČE PROTI PIGMENTOVÝM SKVRNÁM: ANTI- PIGMENT

Denní krém SPF 30 a noční krém s obsahem thiamidolu redukují pigmentové skvrny a zabraňují jejich opakovanému výskytu. Pro sjednocený tón a zářivý vzhled pleti. Speciální vánoční cena: 1.489,- Kč.

PÉČE PRO OBNOVU OBJEMU A ZPEVNĚNÍ KONTUR OBLIČEJE: HYALURON-FILLER + VOLUME-LIFT

Denní krém (SPF 15) a noční péče s magnololem, oligopeptidy a kyselinou hyaluronovou. Zpevňují pleť, vypínají kontury obličeje a viditelně redukují vrásky.Speciální vánoční cena: 1.489,- Kč.

PÉČE PRO ZRALOU PLEŤ: HYALURON-FILLER + ELASTICITY

Inovovaná péče pro všechny potřeby zralé pleti. Denní (SPF 15) a noční krém zlepšují pružnost pleti, vyplňují hluboké vrásky a navrací pleti zářivý sjednocený vzhled. Složení nabízí unikátní kombinaci arctiinu s kreatinem (kolagen-elastin komplex), doplněnou o kyselinu hyaluronovou a thiamidol.Speciální vánoční cena: 1.559,- Kč

PÉČE PROTI VRÁSKÁM PRO CITLIVOU PLEŤ: Q10 ACTIVE

Denní a noční péče s vysokým obsahem koenzymu Q10, který navrací buňkám energii a tím zkvalitňuje proces buněčné regenerace a pomáhá redukovat jemné linie a vrásky. Speciální vánoční cena: 1.229,- Kč.

PÉČE PRO ZRALOU PLEŤ: HYALURON-FILLER + ELASTICITY 3D SÉRUM + DEPIGMENTAČNÍ KRÉM NA RUCE

Sérum s trojitým anti-age účinkem pro zralou pleť (nabízí kombinaci kyseliny hyaluronové, thiamidolu a arctiinu), doplněné o krém na ruce s depigmentačním účinkem pro redukci pigmentových/stařeckých skvrn.Speciální vánoční cena: 1.329,- Kč.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj informací: Eucerin
Zdroj fotografií: Eucerin
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků