Kosmetika

Toužíte po mladistvé pleti?

Sbírání kytiček

Většina žen ví, že samozřejmou součástí péče o sebe samu by měla být i péče odborná. Zkrátka jednou za čas zajít do kosmetického salonu a nechat se hýčkat.

Ostatně kosmetické firmy se neustále snaží porozumět ženám a potřebám jejich pleti tak, aby jim mohla nabídnout to nejvhodnější ošetření a doporučit jim tu nejlepší péči. Je pak na vás, jaký salon, jakou značku a jaké ošetření si vyberete, ale občas se určitě vyplatí dopřát si trošku luxusu.

Od července můžete vyzkoušet i docela nový salonní koncept značky Juvena který přináší speciální 90-120minutová ošetření zahrnující snad vše, na co si vzpomenete.


Zcela jistě vás překvapí exkluzivní protivrásková péče s aplikací lístků 24karátového zlata. Vzácný kov, který nás vzbuzuje pocit luxusu lze neuvěřitelným způsobem vmasírovat do pleti, a tak ji maximálně rozjasnit a dodat zářivý vzhled.


V  konceptu nových ošetření nechybí ani masáž ultrazvukem, speciální masáže unikátními masážními pomůckami Juvena jako jsou masážní kámen a pera vybavená masážními kuličkami s křišťaly nebo akupresura, případně i ošetření rukou a paží.


Jednotlivá ošetření jsou zaměřena zejména proti vráskám, na zlepšení kvality pleti, omlazení a odstranění všech známek stárnutí. Pleť zpevňují, revitalizují a posilují. Ošetření pro vás navíc bude příjemnou relaxací a chvilkou plnou luxusu, kterou si užijete jen a jen vy sama. A to za to stojí.


Foto: archiv Fann

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků