Kosmetika

Tři kosmetické tipy na cesty

Úskalí dlouhého cestování vám pomohou překonat zdánlivé maličkosti.

Přestože se většina z nás na dovolenou těší, strašákem bývá dlouhá cesta do místa, kde se budeme rekreovat a odpočívat. Pokud to lze, zpříjemňujte si cestu knihou, poslechem hudby apod. Ale jako své společníky, kteří vám pomohou cestu lépe zvládnout, s sebou můžete přibalit také praktické kosmetické přípravky.


Strastiplné cestování se díky osvěžujícímu bio aroma roll-onu Saloos na cesty rázem změní v pohodový výlet za novými zážitky. Poskytuje osvěžení, ale také ulevuje od bolesti hlavy a pomáhá překonat nevolnost i únavu. Obsahuje čistě přírodní esence máty a citrusů v jojobovém oleji. Praktické balení vám umožní snadnou aplikaci a navíc se vejde o do té nejmenší kabelky.


Ať jste kdekoli můžete se snadno osvěžit okysličujícím pleťovým sprejem Optimals Oxygen Boost od Oriflamu. Pomáhá pleti volně dýchat, dodává jí novou energii a zároveň ji přirozeně ochrání před agresivním působením okolního prostředí. Ideální při stresu, v teplém počasí, ale také v klimatizovaném či znečištěném prostředí.


Pokud se na cestách neobejdete bez své oblíbené vůně a flakon vaší toaletky je příliš velký, ještě to neznamená, že si musíte kupovat menší balení. Pořiďte si zdánlivou, ale velmi praktickou drobnost – plnitelný mini rozprašovač Atomiser od Sephory. Svou oblíbenou vůni tak můžete mít stále u sebe. 


Připravila: Šárka
Foto: iStock

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků