Kosmetika

Tužky na nehty

Tužky na oči nebo na rty znáte, ale víte, že existují také tužky na nehty?

Možná znáte bílou tužku, kterou si můžete zvýraznit vyčištěný okraj nehtu, ale to je vlastně tužka pod nehty. Existuje však také olejová tužka na nehty, což je velmi praktická a oblíbená pomůcka, kterou bohužel řada žen nezná. Je to vlastně takové kabelkové cestovní balení oleje na kůžičku.

Má velkou výhodu – můžete ji stále nosit s sebou a používat ji k ošetření nehtové kůžičky, kdykoli si vzpomenete – když je suchá, popraskaná, po umytí rukou apod. Já osobně, pokud je třeba, ji používám i v tramvaji, metru nebo v autobuse. Přestože zvláční nehtovou kůžičku olejem, nemusíte mít strach, že vaše ruce budou mastné nebo že si zamastíte oblečení. Aspoň mně osobně se to nikdy nestalo a to ji používám celkem často.
 
Nehtovou tužku koupíte v nehtových studiích, ale také v drogeriích a obchodech s kosmetikou a potřebami pro péči o ruce. Novinkou na trhu jsou olejové tužky Body Basics (199 Kč), které obsahují unikátní přírodní oleje, díky nimž nehtovou kůžičku dokonale zvláční a ošetří. Je k dostání ve třech variantách:
  • Olejová tužka s kokosovým olejem regeneruje suchou nehtovou kůžičku a zároveň brání jejímu vysychání.
  • Tužka s olejem ze sladkých mandlí zvláční dehydratovanou nehtovou kůžičku.
  • Tužka s Tea Tree olejem ozdravuje nehtovou kůžičku s drobnými poraněními a urychluje hojení. 
 
Připravila: Šárka
Foto: Body Basics
7.9.2010
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků