Krása

Udělejte si radost originálním africkým šperkem

Sbírání kytiček

Obchody jsou plné bižuterie. Ale také vám někdy připadá, že je to pořád to samé a stejné náušnice, jako máte vy, nosí kdekdo? Pokud hledáte opravdu originální a nádherné kousky, navštivte nový e-shop www.imana.cz. Najdete tu bižuterii, módní doplňky a originální šperky z Keni a Zambie. Navíc za velmi dostupné ceny!

V e-shopu Imana.cz si můžete vybrat ze široké nabídky náušnic, náramků, náhrdelníků a další bižuterie. Najdete taky originální africké šperky nebo módní doplňky, například masivní masajské korálkové náhrdelníky a náramky, peněženky nebo originální šperky z velbloudí kosti či kožené pásky. Všechno je vyrobené z přírodních materiálů.
 

Náušnice z kokosu

Náušnice z kokosu

Nádherné šperky a doplňky vás opravdu nadchnou. Navíc jejich zakoupením přispějete i  na dobrou věc! Výtěžek z prodeje totiž podpoří projekty nadačního fondu Lejly Abbasové Asante Kenya v Keni a partnerské neziskové organizace Njovu o.p.s. v Zambii.

„Jsem nesmírně ráda, že se nám podařilo e-shop zrealizovat a přivézt do Čech jak každodenní africkou bižuterii, tak unikátní šperky, které z každě ženy udělají smyslnou krasavici. Užívala jsem si i samotné nákupy, kdy jsme vybíraly s kolegyní Vendulou Jičínskou z partnerské organizace Njovu.cz na kenských trzích bižuterii a pak jsme smlouvaly v zapadlých uličkách v Nairobi ceny originálních šperků ze západní Afriky,“ říká Lejla Abbasová.

Výtěžek z prodeje šperků a doplnků bude rozdělen na polovinu mezi nadační fond Asante Kenya a Njovu o.p.s. Náklady na spuštění a správu e-shopu jsou a budou díky společnosti www.chytka.net, která zdarma celý server zprovoznila, zcela minimální.

 

Náušnice z nitek

Náušnice z nitek


 
 

 

 

 

 

Ručně vyráběné náušnice

Ručně vyráběné náušnice

 

 

 

 

 

 

Připravila: Zuzana
Foto: Archiv
22.11.2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků