Krása

Ugly sneakers! Seznamte se!

Ugly znamená v českém překladu ošklivý.

To moc neláká k nákupu právě tohoto druhu sneakers bot. Opak je ale pravdou. Tenhle druh tenisek je všechno možné, jen nejsou ošklivé. Jsou svým vzhledem jen výjimečné a vymykají se běžnému designu, což z nich dělá originální kousek, který by ve vašem botníku určitě chybět neměl. 

Všechno začalo modelem Balenciaga Triple S. Tyhle boty se na pultech dlouho neohřály a započaly mánii ošklivých tenisek. Naprosto nabouraly mýty o subtilních něžných teniskách s ladnými liniemi. Nastal světový boom. Po značce Balenciaga se k tomuto trendu přidal například módní dům Prada, či značka Stella McCartney. Pak už následovaly další a další brandy. 

S čím je nosit? 

Tyhle tenisky představují tak trošku stylový hlavolam, ale i s tím se dá vypořádat. Kombinovat se dají jak s klasickým lifestyle, tak třeba i s vintage kousky. Pro inspiraci si stačí dojít například na Instagram, protože tomuto trendu propadla většina českých i světových blogerek a nevypadá to, že by se na tom v dohledné době něco změnilo. 

Jaké vybrat? 

Běžný smrtelník si nepůjde koupit rovnou tenisky Balenciaga či Prada. Naštěstí už tento druh tenisek nabízí spousty běžných značek. 

FILA 

Značka FILA přišla s velkým množstvím tohoto typu sneakers. Pokud bychom měli vybrat jen jediné tenisky FILA, byly by to tyto růžové, které i přes svůj robustní tvar neztrácejí díky růžové barvě nic na ženskosti, proto se dají hravě kombinovat i s romantickými kousky. 

 SKECHERS 

Značka Skechers přišla se sneakers s tímto designem jako jedna z prvních vůbec. Z tenisek Skechers je nejznámější a nejoblíbenější model D’LITES, který lze koupit v mnoha verzích, od klasiky, až po tenisky zdobené výšivkami. 

Tenisky Skechers

Puma 

Tenisky Puma nabízejí obrovský výběr všech možných designů. Ugly vzhled najdeme například u řady Puma Cell, ve verzi pro ženy i muže.

Tenisky puma

Na první pohled nás tyhle tenisky můžou odradit, ale věřte, že na ten druhý a v kombinaci s tím správným outfitem si je snadno zamilujete, a určitě nebudete se svým stylem pozadu.

KP

Foto: molo-sport.cz


Diskuze: příspěvků