Krása

Unique Fashion Week 2015 je tu!

Sbírání kytiček

Jedna z největších módních událostí letošního roku startuje už z pár dí. V týdnu od 21. – 27. 9 . 2015 proběhne v Praze již pátý ročník prestižní akce Unique Fashion Week.

Tato akce jako již tradičně přinese celou řadu módních přehlídek, prezentaci českých i zahraničních módních návrhářů, showroom přehlídek, fashion talks, fashion koktejlů a party, jež potrvají celý týden. Praha ožije módou a stane se v těchto dnech dějištěm veřejné prezentace podzimních kolekcí českých a světových módních značek. Unique Fashion Week je originální, podporuje významně prodej a propagaci českých a zahraničních módních značek, má obchodní význam pro značky, butiky a české módní návrháře, kteří se ho účastní.

Unique Fashion Week nabídne pestrý doprovodný program. Jeho součástí bude mimo jiné i soutěž pod názvem Módní ikona Slovanského domu a Outfit of the Day, do které se můžete zapojit již od začátku září.

Každý kdo se vyfotografuje na přehlídkovém mole ve Slovanském domě a bude sdílet své fotografie na FB Slovanského domu, Unique Fashion Weeku nebo instagramu pod označením #ModniIkonaSD je okamžitě ve hře. Pět nejlepších outfitů získá volný vstup na celý víkend oslňujících přehlídek Unique Fashion Weeku. Hlavní výherce se stane „Módní ikonou Slovanského domu“ a získá hodnotné ceny.

Na své si přijdou i méně soutěživí, pro které luxusní butiky, služby a restaurace připravily
v rámci týdne módy speciální akce. Nevynechejte možnost vidět nové trendy v Praze, i sami
udat tón a být jejich součástí. Více na www.slovanskydum.cz.

 

 

 

 

Připravila: Zuzana

Foto: Unique Fashion Week

2.9. 2015

 

 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků