Soutěže

Užijte si opalování pro celou rodinu v souladu s přírodou

Chcete dopřát vaší pokožce šetrné opalování?

Nobilis Tilia nabízí tři nová opalovací mléka. Opalovací mléko s SPF 30 a 15 obsahuje pečlivě vybrané složení šetrné k přírodě. Má lehkou, nebělící konzistenci. Hydratuje a voní po bylinkách. Pro citlivou pokožku nejmenších nabízí dětské opalovací mléko Josefínka s SPF 30. 

Nobilis do těchto produktů otisknul vše, co by zdravé a bezpečné opalovací přípravky měly poskytnout. Zaručují voděodolnost a bezpečnou ochranu před UVA a UVB zářením díky použití fyzikálního UV filtru oxidu titaničitého. Pečlivě vybrané složení šetrné k přírodě, je doplněné vitaminem E, D-panthenolem a bio jojobovým olejem, a dodává mléku lehkou, nebělící konzistenci, hydrataci a jemnou bylinkovou vůni. Pro citlivou pokožku nejmenších dětí připravili OPALOVACÍ MLÉKO JOSEFÍNKA S UV FAKTOREM 30, jež obsahuje éterický olej z levandule, který jemnou dětskou pokožku zklidňuje. 

Opalovací mléko SPF 30 a 15 

Nobilis opalovací mléko SPF 30 Foto: Nobilis

Nové voděodolné opalovací mléko s vysokým stupněm ochrany SPF 30 spolehlivě ochrání vaši pokožku před UV zářením. Ochranu zajišťuje přírodní minerální UV filtr oxid titaničitý, který neobsahuje nanočástice pronikající pod pokožku či do vody. Je tedy šetrný jak pro vás, tak pro ohrožené mořské korály nebo české kapry. 

Dětské opalovací mléko Josefinka SPF 30 

Nobilis dětské opalovací mléko Josefínka SPF 30 Foto: Nobilis

Šetrné voděodolné mléko s vysokým stupněm ochrany SPF 30 spolehlivě chrání dětskou pokožku před škodlivým UVA i UVB zářením. Ochranu zajišťuje nejen přírodní minerální filtr oxid titaničitý, ale také vitamin E a D-panthenol. Mléko se dobře roztírá, snižuje riziko slunečního erytému a chrání pokožku před oxidačním stresem. Obsahuje éterický olej z levandule a je vhodné pro citlivou pokožku nejmenších dětí.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.nobilis.cz 

Tři z vás mohou vyhrát opalovací mléko SPF 15 od Nobilisu. 

Soutěž probíhá od 23. května do 6. června 2021.


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik ml obsahuje opalovací mléko SPF 30 od Nobilisu?
zvolili správnou odpověď
100 ml
uživatelé
1. místo - broucik
2. místo - bramburka
3. místo - svicicka


Diskuze: příspěvků