Kosmetika

Užijte si svádění!

Sbírání kytiček

A na pomoc si vezměte vůni, která dokáže okouzlit i toho nejpřitažlivějšího muže.

Takovou vůní jsou právě první dámské vůně Playboy – Play It Lovely, Play It Sexy a Play It Spicy. Každá z těchto svůdných vůní představuje jeden ze tří kroků potřebných ke svádění mužů – od flirtu přes pokušení až po naprosté očarování.
S vůní Play It Lovely ho upoutáte. Díky Play It Sexy ho nalákáte. A s pomocí vůně Play It Spicy ho dokonale očarujete.
 
 Play It Lovely

Play It Lovely

Play It Lovely

Skvělá na denní flirtování, evokuje sladkou a hravou nevinnost, která je garancí okouzlení. Noste ji, když chcete vyvolat přirozeně krásný dojem, přitáhnout ho k sobě a vzbudit touhu po očekávání dalšího. Je to svěží ovocně-květinová vůně, která zanechá muže omámeného a v napjatém očekávání.
 Play It Spicy

Play It Spicy
 
Play It Sexy (foto nahoře)
Odvažte se udělat při svádění další krok. Když nastane večer, vašimi triumfy ve hře jsou boty na podpatku, kouřové líčení, sexy šaty a tato sexy orientální vůně. Temnější a vášnivější vůně je ideální na večer, kdy jste dokonale upravená a máte chuť vyrazit do baru. Smyslná, ale přesto sofistikovaná vůně je kombinací tónů růžového grapefruitu, mandarinky, jasmínového čaje, lékořice a santalového dřeva.

 
Play It Spicy

Třetí a finální krok svádění si vyžaduje maximum přitažlivosti a sebevědomí. Dokonalé líčení, oslňující účes, smyslné rty… Donuťte ho lapat po dechu – vy víte, jak na to! Jiskřivá květinově-orientální vůně Play It Spicy je nejostřejší a nejvíce sexy ze všech tří vůní. Je plná vzrušení a přitažlivosti. Voňavou kompozici tvoří granátové jablko, mučenka, heliotrop, tóny ambry, santalového dřeva a výtažku z vanilky.

 
EDT 30 ml/379 Kč
tělový deodorant 150 ml/85 Kč
 
Připravila: Šárka
Foto: archiv firmy Coty/Playboy
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků