Akce

Užijte si víkend na Orlíku

Sbírání kytiček

Jezdíte rádi na kole a přemýšlíte, co podniknete o víkendu? Vydejte se na Orlík. V sobotu 9. června tam probíhá cyklistický závod seriálu Kolo pro život.

Zalekli jste se představy, že byste měli závodit? Nebojte se. Zúčastnit se ho může úplně každý od začátečníků až po profíky. Nezáleží na věku ani na kondici, každý si vybere svoji trasu, na kterou se cítí. Výběr je dostatečný. Jediné co potřebujete je horské kolo, helmu a dobrou náladu.


Závody nejsou určené jen dospělým mužům a ženám, ale také všem věkovým kategoriím dětí. Ty si zabikují v závodech Junior Trophy. Závodit mohou i úplně nejmenší děti na odstrkovadlech. Celý den si navíc děti hrají v Dětském klubu, jehož centrem je v dvouvěžaté tee-pee se spoustou hraček, her a dovednostních soutěží. Kolo pro život nabídne program celé vaší rodině.

Trasa na Orlíku je unikátní v tom, že celá vede uzavřeným areálem mimo veškerý provoz.
Už jste někdy jeli na kole po pláži? Je čas to vyzkoušet. Navíc si můžete projet i „Husákovu vilu“.

Akce Kolo pro život ale nejsou jen závody, skvělou zábavu na celý den můžete prožít v zázemí všech letošních 15 podniků. Čeká vás spousta prodejních stánků, skvělé občerstvení a nejrůznější soutěže. Nechybí třeba Škola biku mistra světa v biketrialu Pepy Dresslera nebo nová modulární dřevěná překážková dráha PUMPTRACK, na které si každý může zkusit své bikerské umění pod odborným vedením. Rozhodně si užijete prima den ve společnosti stejně naladěných lidí.

Více informací najdete na www.kolopro.cz

Připravila: Katka
Foto: Kolo pro život
8. 6. 2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků