Rodina

Energie adventu podle Feng Shui: můžete je využít k posílení svého vztahu

I když prosincové energie patří k fázi vody, která přináší silný chlad, přeci jen jsou tyto „hluboké vody“ již rozhýbány pohyblivou krysou.

Proto i my bychom se měli již začít pomaličku probouzet a užít si co nejvíce krásné vánoční energie. Tuto energii si máme vytvořit hlavně doma, ale neměli bychom se úplně uzavřít před okolním světem.

Vánoční energie vládnou na mnoha místech, jako jsou náměstí, různé společenské akce, koncerty apod. Jsou to akce, které budou svolávat lidi na jedno místo. Tato setkání tak přinesou poměrně silnou energii ohně (společnost lidí + zábava = oheň). Jsou to hezké energie, které můžete využít i pro posílení svého vztahu s partnerem.

Energie vztahu patří k tzv. jinové zemi. Tato energie má ráda teplo, příjemnou atmosféru a radost. A právě tato atmosféra může vládnout na různých vánočních akcích. Vyjděte si s partnerem ven.

Ochutnávejte různé vánoční dobrůtky, zahřejte se společně teplým svařáčkem. Vnímejte krásu Vánoc, pospolitosti, přijetí a tepla. To jsou energie, které posilují energie jinové země, takže i vašeho vztahu.

Pokud vánoční energii spojíte právě s jídlem a dobrým pitím, posílíte energii přijetí. A právě přijetí je základní podmínkou partnerského vztahu. 

K energii jídla o Vánocích patří samozřejmě i pečení cukroví, vánoček a dalších dobrůtek. Pečení těchto vánočních dobrot přinese do vašeho domova krásnou energii. Budete vnímat teplo, ale i sladkou vůni pečení. Teplo i sladká chuť opět posilují energie země, takže i vašeho vztahu.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků