Akce

V Hybernii bylo o Vánocích veselo

Tomáš Trapl, Roman Vojtek, Markéta Procházková nebo Jiří Korn museli o Vánocích do divadla. A tak se rozhodli, že si ho krásně vyzdobí a dodají mu tu správnou atmosféru.

A nebyly by to herci, aby vše nepojali po svém. Zdobení vánočního stromečku tak spíše než vánoční tradici připomínalo němou grotesku a dětské nadšení Esmeraldy Markéty Procházkové, Quasimoda Tomáš Trapla, Špindíry Jana Ciny a Phoeba Romana Vojtka nebralo konce.

Tomáš Trapl prozradil, že má na Vánocích nejraději tradice, které s rodinou dodržují. Na své zahradě si představitel Quasimoda sám pěstuje stromky, které ve vánočním období ozdobí. Svou malou lesní školku pak každoročně připraví o jeden přírůstek, který končí u Traplů v obýváku. „Každý rok chodím s dětmi na Staroměstské náměstí, má to své kouzlo, nikoho tam totiž v této době nepotkáte. Maminka a babičky mají čas vše připravit, zabalit dárky a my jim nepřekážíme. Teď, když už jsou děti velké, si tam dáme svařák a hezky promrzlí se vracíme ke štědrovečernímu stolu,“ svěřil se Tomáš Trapl.

Jeho kolegyně Markéta Procházková strávila Štědrý den u rodičů v Jihlavě. „Jsem hrozně ráda, když mám čas aspoň na pár dní odjet z Prahy a být s nimi. Důležitá je pro mě hlavně pohoda a čas strávený v kruhu nejbližší rodiny,“ dodala muzikálová Esmeralda.

Podrobnosti na www.muzikal-zvonik.cz nebo na www.ticketportal.cz

Připravila: Zuzana
Foto: Musical Production
4.1.2012

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků