Soutěže

V oblečení DIDRIKSONS se celá rodina nemusí bát deště ani mrazu.

Švédská značka DIDRIKSONS se od svého vzniku specializuje na výrobu funkčního a lifestylového oblečení, na které se můžete spolehnout v jakémkoliv počasí.

Je specialistou na odolné oblečení do deště, větru i sněhu pro celou rodinu. Naši zákazníci jsou aktivní lidé a rodiny, kteří mají rádi kvalitu, spolehlivost a skandinávský styl. To vše podepsáno již 100letou zkušeností.

EXTEND SIZE – co to znamená?

Oblečení, které roste s dětmi – díky vypárání jediného švu prodloužíte velikost rukávů nebo nohavic o jednu velikost. Tímto způsobem může oblečení růst společně s dítětem a vydrží mu tak na delší dobu.

Nová kolekce je plná barev a atraktivních vzorů, přesvědčit se můžete na eshopu limoo.cz, kde najdete kompletní nabídku značky DIDRIKSONS.

Soutěžit tentokrát budeme o dětskou mikinu, kalhoty a rukavice s nové kolekce pro podzim a zimu 2022.

Mikina DIDRIKSONS MONTE Print Granelito

Mikina DIDRIKSONS MONTE Print Granelito
Mikina DIDRIKSONS MONTE Print Granelito

Dětská fleecová mikina s atraktivním potiskem. Naprosto nepostradatelný kousek v šatníku vašeho dítěte, který využijete po celý rok. Zip je zakončen ochranou brady vůči oděru a uvnitř mikiny najdete praktický štítek na vepsání jména.

Kalhoty DIDRIKSONS POLARBJORNEN Print Granelito

Kalhoty DIDRIKSONS POLARBJORNEN Print Granelito
Kalhoty DIDRIKSONS POLARBJORNEN Print Granelito

Dětské zimní zateplené kalhoty vhodné pro jakékoli zimní radovánky. Naprosto odolné větru i vodě. Nyní nově s extra zateplením a vyššího střihu i s náprsenkou.

Rukavice DIDRIKSONS BIGGLES Print Granelito

Dětské rukavice s atraktivním potiskem, prodloužené délky zateplené dutým vláknem. V dlaňové části mají pružnou a měkkou gumu odolnou vůči vodě, uvnitř najdete jemný fleece.

Odpověď na soutěžní otázku najdete na eshopu www.limoo.cz

Jeden z vás může vyhrát mikinu DIDRIKSONS MONTE Print Granelito, jeden kalhoty DIDRIKSONS POLARBJORNEN Print Granelito a jeden rukavice DIDRIKSONS BIGGLES Print Granelito.

Soutěž probíhá od 23. října do 6. listopadu 2022.

Výherci:

  1. koudelicka
  2. hermiona
  3. TerezBraun

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: DIDRIKSONS
Zdroj fotografií: DIDRIKSONSDiskuze: příspěvků