Rodina

Vánoční tipy od Microsoftu pro celou rodinu

Nevíte si rady s dárky na Vánoce a nutně potřebujete nevšední inspiraci jaké dárky koupit? Poradíme vám tak, abyste zaručeně potěšili celou rodinu.

Konzole Xbox 360 s pohybovým senzorem Kinect

Konzole Xbox 360 s pohybovým senzorem Kinect

Jedním z ideálních kandidátů na vánoční dárek pro celou rodinu je nová generace herní konzole Xbox 360 s pohybovým senzorem Kinect. Kinect je nová technologie pohybového senzoru, ke kterému není potřeba žádný ovladač. Ovladačem jste vy a vaše tělo. Vidíte překážku? Přeskočte ji. Chcete odpálit míč? Smečujte. Konzoli stačí připojit k televizi v obývacím pokoji a hrát hry pouze vlastními pohyby. Kinect pro Xbox 360 nabízí celou řadu tanečních a fitness her. Ti nejmenší si přijdou na své při výchově virtuálních kočičích mazlíčků nebo při závodění s rychlými akčními auty.

Kinect Sport 2

Hra pro celou rodinu Kinect Sport 2

Jednou z her, která rozpohybuje celou rodinu, je Kinect Sports 2. Druhé pokračování nejpopulárnější herní série pro Kinect se zaměřuje na fanoušky pohybu a sportu. S touto hrou máte jedinečnou možnost zlepšit kondici sobě i vašim dětem. S Kinect Sports 2 můžete sportovat dle vlastních možností nebo porovnat své výkony se spoluhráči v šesti různých disciplínách, jako je golf, šipky, baseball, americký fotbal, tenis či lyžování, a to přímo z pohodlí vlastního domova. Zabavte sebe i celou rodinu při dlouhých zimních večerech.
 

Automobilové závody Forza Motosport 4

Automobilové závody Forza Motosport 4

Dárek pro chlapce, ale i dospělé, to jsou reálné automobilové závody Forza Motorsport 4. Můžete se nejen vtělit přímo do role řidiče a v rukou pevně svírat imaginární volant, ale i při hraní s klasickým volantem lehkým náklonem hlavy pozorovat, co dělají soupeři na druhé straně závodního okruhu. Pro fanoušky luxusních aut je navíc připraven virtuální autosalon, kde si může díky pohybovému senzoru Kinect pro Xbox 360 a pohybu rukou prohlédnout kabinu vozu, přístrojovou desku nebo motorový prostor. Čtvrtý díl závodní Forzy je netradiční zážitek a sen mnoha kluků v každém věku.

Taneční hra Dance Central 2

Taneční hra Dance Central 2

Pro zapojení celé rodiny do taneční nálady je ideální Dance Central 2. Pokračování nejúspěšnější taneční hry pro Kinect nově nabízí tzv. „battle“ mód, který umožní současně dvěma osobám po boku vedle sebe soupeřit v lepší choreografii. Druhý díl Dance Central 2 je ideální pro zimní večery, ve kterých roztančí celý obývák. Tancujte na hudební hity jako je od Lady Gaga Bad romance nebo od Justina Biebera Somebody To Love. Na výběr je pestré množství herních modů nebo i tréninkový režim pro trénování vašich sestav.

Kinect Disneyland Adventures

Kinect Disneyland Adventures

Vánoce jsou plné spěchu a stresu. Pokud s rodinou hledáte po náročném dni  místo klidu a oddechu, není nic snazšího než si vychutnat atmosféru Disneylandu přímo u vás doma s hrou Kinect Disneyland Adventures. Nová rodinná hra od Microsoftu přináší do domácností jedinečný zážitek z místa dětských snů. Vaše děti se mohou procházet po pohádkovém parku v doprovodu něžné Sněhurky či zažít autentickou pirátskou bitvu po boku Pirátů z Karibiku. Věrným společníkem jim bude slavný Mickey Mouse, Alenka v Říši divů nebo sám Petr Pan, pán proslulého Neverlandu. Skákejte, šermujte, létejte, vše je ve světě pohádek s Kinectem dovoleno, aktivním zapojením do hry si zpříjemněte chvíle strávené doma.

Kinect pro Xbox 360 si můžete vyzkoušet do konce Vánoc po celé České republice ve vybraných obchodních centrech a s ním i řadu her, které potěší každého člena rodiny.

Více informací o dalších využitích pohybového senzoru Kinect a herní konzoli Xbox 360 najdete na www.xbox.com nebo na sociálních sítích facebook.com/xbox.cz, twitter.com/Xbox360CZaSK a youtube.com/user/XboxCZSK.

Komerční prezentace
Foto: Microsoft
29. 11. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků