Akce

Veletrh biopotravin, biomódy a esoteriky

Už za několik dní začíná veletrh BIOSTYL – největší tuzemský prodejní veletrh zaměřený na zdravý životní styl a přírodní a ekologické produkty.

Nejpestřejší nabídka přírodních produktů pod jednou střechou a k tomu množství nových informací, testování, ochutnávek a poradenství – takový bude tradiční veletrh BIOSTYL zaměřený na zdravou výživu a životní styl. I letos se na holešovickém Výstavišti od 8. do 10. dubna setkají stovky vystavovatelů a odborníků se zájemci o přírodní produkty a životní prostředí, kterým představí své výrobky, služby a nejnovější informace z oboru.
 
Součástí BIOSTYLU coby největšího tuzemského prodejního veletrhu zaměřeného na přírodní a ekologické produkty budou rovněž veletrhy EVOLUTION, ECOWORLD a ESOTERIKA, přičemž každému z nich bude věnována speciální sekce. Programová nabídka se snaží o optimální zaměření na celou rodinu, od nejmenších dětí až po seniory. Cena jednodenních vstupenek je 200 Kč, další informace a probíhající soutěže najdete na www.biostyl.cz – předprodej vstupenek za zvýhodněné ceny na www.vstupenkov.cz.

Bohatý program – prezentace, přednášky i prodej
Můžete se těšit na prezentaci biokosmetiky, aromaterapie a léčivých produktů, své místo si na letošním veletrhu vydobyla i bio módní přehlídka. Veletrh neopomene ani velmi významnou oblast zdravého, a přitom odpovědného životního stylu, kterou je ekologické bydlení, šetrné zacházení s energiemi a také drogistické přípravky ohleduplné k životnímu prostředí.
 
 

 

Na návštěvníky čeká bohatý program, desítky přednášek a besed s předními světovými odborníky na různá témata, včetně interaktivních programů a mnoho dalších nabídek. Máte-li navíc také chuť a odvahu experimentovat, můžete se zúčastnit chůze po žhavých uhlících. Rituál chůze po uhlí rozžhaveném na 500°C se však za poslední léta stal i v Evropě vcelku běžnou součástí psychologických tréninků vedoucích k posílení sebevědomí i odhalení netušených možností v samotných účastnících. Ti z vás, kteří po uhlících projdou, budou pak kromě nebývalého zážitku oceněni zápisem do České knihy rekordů. Pořadatelé totiž v Křižíkově pavilonu uspořádají hromadný přechod po uhlících pro 500 až 2000 lidí!

 
V sobotu 9. dubna si nenechte ujít venkovní farmářské tržiště s pestrou škálou biopotravin a bionápojů. Na pultech stánků nebudou chybět například sezónní ovoce a zelenina, ručně vyráběné sýry, uzeniny a pečivo, byliny, biovepřové či biohovězí, ale také čaje, vína, čerstvé džusy nebo pálenky – a to zdaleka není vše. Kromě toho bude možné před samotným nákupem produkty také ochutnávat. Pro příznivce biobedýnek máme na výběr hned ze dvou variant, jak si zdravé úlovky z tržiště odnést. Někteří dají jistě přednost vlastnímu výběru čerstvých potravin, jiní se mohou nechat doma překvapit, jaký obsah se v bedýnce ukrývá.
 
Připravila: Šárka
Foto: Biostyl
5. 4. 2011
 
 
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků