Akce

Veletrhy nábytku, bydlení a zahrady už od zítřka!

Sbírání kytiček

Řešíte stavbu nebo rekonstrukci? Nábytek do bytu? Zajímáte se o zahradu? Pak si nenechte ujít soubor veletrhů, které začínají 21. března v pražských Letňanech.

Co vás tu čeká? Novinky z oblasti bydlení, ať už jde o designové vychytávky nebo stylové kousky, informace a zajímavosti z oboru staveb a rekonstrukcí, zařízení kancelářských prostor, ale i vybavení zahrad, nabídka bazénů a podobně.

Proč vyrazit do Letňan

Několik veletrhů ve stejnou dobu a na jednom místě vám nabídne více inspirace z různých oblastí, a tím ušetří čas.

* FOR HABITAT se orientuje na bydlení, stavbu a rekonstrukce, bude ho provázet akce nazvaná BYDLENÍ – NOVÉ PROJEKTY, která představí nabídku developerských a realitních společností.

* FOR FURNITURE se věnuje hlavně novinkám a trendům v oblasti nábytku a designu. Třešničkou na dortu se pak jistě stane soutěž pro návštěvníky o luxusní sedačku německého výrobce Ponsel.

* Odborný FOR OFFICE se zaměří na vše potřebné z oblasti vybavení kanceláří.

* FOR GARDEN a FOR GREENERY představují jediné mezinárodní odborné veletrhy v Čechách s orientací na zahradu jako celek, avšak nenechte se zmást označením „odborné“ – pokud hledáte inspiraci například ohledně novinek v zahradním nábytku, venkovní dlažby nebo řešíte, co vysadit na své zahrádce a podobně, pak zamiřte právě sem. Navíc si tu můžete prohlédnout ukázkové zahrady, nechat si předvést zahradní techniku, posedět si na zahradním nábytku, koupit si květiny…

Nepřehlédněte

Kdy: Soubor veletrhů proběhne od čtvrtka do neděle.
21. až 23. března = 10.00 – 18.00 hodin
24. března = 10.00 – 17. 00 hodin

Kde: Přijeďte do PVA EXPO Letňany (parkovat lze u výstavního areálu, dobrá dostupnost je i pěšky od metra C – Letňany)

A co za to: Základní vstupné vás vyjde na 150 Kč, studenti, důchodci a děti do 15 let dají 75 Kč, děti do 10 let mají vstup zdarma, parkovné stojí 100 Kč.

Podobnější informace (nejen) o doprovodných akcí nebo přehled vystavovatelů najdete na webových stránkách jednotlivých veletrhů.

Připravila: Marcela
Foto: archiv ABF
20. 3. 2013
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků