Shopping

Velikonoční nadílka

Velikonoce už jsou za dveřmi a s příchodem neděle po prvním jarním úplňku se všechen shon na chvíli zastaví. To aby mohly opět ožít staré tradice a zvyky od malování kraslic, přes pečení mazanců či velikonočního beránka až po koledování s pomlázkou. Přemýšlíte, čím natěšené malé, ale i velké koledníky překvapíte tentokrát?

 Fidorka velikonoční vajíčko

Fidorka velikonoční vajíčko

Zejména pro ty z vás, kteří nestihnou ozdobit dostatečné množství kraslic, se oblíbená křupavá oplatka značky Fidorka proměnila do tvaru velikonočního vajíčka s motivem jarního kvítí. Uvnitř velikonočního balení Fidorky 150 g z jarní limitované edice najdou mlsní koledníci hned pět oplatek v jedné ze tří známých příchutí – hořká s oříškovou náplní, bílá s čokoládovou náplní a mléčná s kokosem. Fidorka nyní navíc obsahuje ještě mnohem více lahodné čokolády.

 Bebe Brumík

Bebe Brumík

Na Velikonoční pondělí se jistě nejvíce těší naši nejmenší koledníci, kteří často nemohou v očekávání vykoledované nadílky ani dospat. Opravdové překvapení si pro děti připravil jejich hravý kamarád medvídek Brumík, který přináší velikonoční limitovanou edici BeBe Brumík 300 g. Ve veselém balení čeká na malé nezbedníky celkem deset kousků měkké svačinky s čokoládovou náplní, na zadní straně pak najdou koledníci dokonce i Brumíkovu rýmovačku „Hody hody doprovody…“,vystřihovací stojánky na velikonoční vajíčka a užitečné rady jak uplést správnou velikonoční pomlázku.

 Milka plněná vajíčka

Milka plněná vajíčka

Potěšit koledníky můžete i novinkami od Milky – Milka plněná vajíčka s příchutí kakaového krému, Milka velikonoční vejce se třemi druhy čokoládových bonbónů a Milka zajícův domeček, ve kterém se ukrývá usměvavý zajíček, veselé kuřátko s lahodným dražé a dvě velikonoční vajíčka. Ve vašem osení se můžou vyjímat třeba Milka exkluzivní kraslice v krásném dekorativním balení, Milka křupavá vajíčka ve čtyřech příchutích – cappucino, latté machiato, mléčná či bílá čokoláda. Nechybí ani oblíbené Milka jarní mandle či Milka zajíček Naps.

 Mixit velikonoční tubus

Mixit velikonoční tubus

Velikonoční nadílku můžete doplnit i něčím zdravým. Darujte originální tubus Mixit plný velikonoční směsi müsli, která je plná ovoce, oříšků a barevných čokoládových vajíček. Skrývá kromě barevné směsi křupavých lupínků a šťavnatého ovoce i čokoládová vajíčka, kterých je přesně tolik, aby se zjevilo v každé porci jedno. A navíc ji dostanete v novém tubusu, který se bude líbit jak dětem, tak dospělým. Zakoupíte na http://www.mixit.cz

Velikonoční novinky si pro vás připravilo i pekařství PAUL. Ochutnat můžete typický velikonoční mazanec v netradičním francouzském provedení.

 Velikonoční makronky

Velikonoční makronky

Koledníky překvapíte pestrými makronkami ve velikonočních barvách.

Originálně zabalené makronky mohou být také netradičním dárkem pro vaše přátele nebo i obchodní partnery.

Sváteční stůl krásně doplní a ozdobí dorty ve tvaru a dekoru velikonočního vajíčka a čokoládové figurky s tradičními velikonočními motivy.

Připravila: Katka
Foto: archiv firem
13. 4. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků