Krása

Věnovali jste po zimě správnou péči svým vlasům?

Vaše vlasy budou brzy vystaveny intenzivnějšímu slunečnímu záření. Věnovali jste jim po zimně správnou péči?

Vlasy po zimě jsou oslabené a vysušené, proto potřebují především intenzivní výživu. Dokonale vyhladit a uzavřít porézní vlas a navrátit mu lesk umí speciální séra. Například Tigi S-Factor Dream Drops, sérum pro lesk vlasů. Navíc je dobré jim naordinovat regenerační kúru a po umytí používat nejen kondicionér, ale i masku. Používejte střídavě jednou kondicionér, jednou masku. Masku aplikujte pouze do délek vlasů a nechte ji alespoň pět minut působit. Vyzkoušejte třeba vyživující masku na vlasy s minerály z Mrtvého moře Planet Spa.

Pokud máte možnost, určitě se vyplatí navštívit svého kadeřníka a dopřát vlasům hloubkovou regeneraci ve formě ampulí. Pamatujte si, že je dobré nechat vlasy po zimě odpočinout. Pokud jste tedy zvyklé je pravidelně vyrovnávat za pomoci žehličky, je dobré tuto úpravu na čas vynechat, případně ji alespoň omezit. Můžete vlasy místo žehlení vyfoukat do rovna a případně vyžehlit pouze konce. Bojujete-li s vlnitými a nepoddajnými vlasy, vyzkoušejte Styling balzám s uhlazujícím efektem Straight & Easy od Nivey s babasovým olejem a výtažky z magnolie. Ten  pomáhá vlasy viditelně uhladit a narovnat i bez použití žehličky. Stačí je pouze vyfoukat. Ochrání vlasy před krepatěním i ve vlhkém prostředí. Chcete-li přeci jen vyžehlit alespoň konce vlasů, vždy používejte speciální ochranný sprej jako je Tigi Catwalk SLEEK MYSTIQUE HAUTE IRON SPRAY, ochranný sprej pro žehlení a tepelnou úpravu vlasů.
 

Tigi S-Factor Dream Drops

Tigi S-Factor Dream Drops
Vyživující

Planet Spa od Avonu

Tigi S-Factor Dream Drops

Sérum pro lesk vlasů poskytuje intenzívní hydrataci. Vitamíny A, D a E vlasy ošetřují a regenerují. Chrání vlasy před tepelným poškozením. Obsahuje složky působící proti rozlétání a krepatění, vlasy vyhlazuje a dodává jim fantastický lesk při dokončení účesu.
 

Vyživující maska na vlasy s minerály z Mrtvého moře Planet Spa

Dodává suchým, poškozeným vlasům hedvábně jemný vzhled.
Díky SPF chrání vlasy proti poškození sluncem. Vhodná pro časté použití.
 

Styling balzám s uhlazujícím efektem Straight & Easy

Styling balzám s uhlazujícím efektem Straight & Easy
Tigi

Tigi Catwalk Sleek Mystique Iron Spray

Styling balzám s uhlazujícím efektem Straight & Easy

Pro vlnité a nepoddajné vlasy s babasovým olejem a výtažky z magnolie pomáhá vlasy viditelně uhladit a narovnat i bez použití žehličky. Stačí je pouze vyfoukat. Ochrání vlasy před krepatěním i ve vlhkém prostředí.

Tigi Catwalk SLEEK MYSTIQUE HAUTE IRON SPRAY
Ochranný sprej pro žehlení a tepelnou úpravu vlasů. Mimořádně jemný sprej vydrží teplotu až 230 stupňů Celsia, ochraňuje vlasy před tepelným poškozením.

  • Vyrovnává vlasy a zabezpečuje větší fixaci
  • Posiluje vlasy
  • Zaceluje povrch vlasu
  • Lychee, japonsky zimolez a olej z rýžových otrub vyrovnávají kudrnaté vlasy a dodávají jim briliantový lesk

 

Autor: Jan Hlaváček
foto: archiv firem
26. 3. 2012

 

 

 


Diskuze: příspěvků