Akce

Víkend v ZOO plný zábavy

Sbírání kytiček

Nenechte si ujít víkend s méďou Brumíkem v pražské Zoologické zahradě v Troji. Na všechny malé objevitele bude čekat zábavná naučná stezka, kde se naši nezbedové hravou formou dozvědí více o zvířátkách ze ZOO. V sobotu 11. června se navíc malí umělci také rádi vyřádí při zápisu do České knihy rekordů o nejdelší souvislou dětskou kresbu na chodníku.
Poznáváme ZOO s Brumíkem.

Brumíkova naučná stezka bude v pražské ZOO připravena o jarním víkendu 11. a 12. června. Při příjemné procházce zahradou tu děti narazí celkem na devět stanovišť s jednoduchými úkoly situovanými vždy u některého ze zvířecích pavilonů. Medvídek Brumík bude všem malým objevitelům fandit například u pavilonu goril, kde si děti při skládání puzzle ověří, zda jsou chytré jako opice. Jako plameňáci budou přeskakovat simulované kameny na jezeře, u klokanů se bude jak jinak než skákat do dálky a u lachtanů se zase budou moci strefovat kroužky na cíl. Po splnění všech úkolů bude děti po statečných výkonech čekat samozřejmě i zasloužená odměna.

Děti vykreslí nový rekord

A protože všechny děti bez výjimky milují, když mohou vzít křídu a pomalovat ideálně celý chodník, v sobotu tu pro ně bude připraven doslova rekordní prostor k vyžití. Každý malý umělec tak může pomoci při zápisu nového rekordu o nejdelší souvislou dětskou kresbu do České knihy rekordů.

Připravila: Katka
Foto: Kraft Food
6. 6. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků