Shopping

Víkendové slevy

Poslední dva květnové víkendy – 20. – 22. 5. 2011 a 27. – 29. 5. 2011 se největší outletové centrum u nás promění v nákupní ráj. Kromě standardně výhodných cen, vždy minimálně o 30 % nižších než v běžných obchodech, nabídne většina obchodů outletového centra navíc další slevy na celý nákup. Dodatečné až 30% slevy na celý nákup budou doplněny o prodlouženou otevírací dobu od 10 – 21 hodin, abyste měli dostatečný čas na výběr těch správných kousků.

Těšit se můžeme na slevy znělých značek – například nákupy v Mangu vás vyjdou o dalších 30 % levněji, 20% slevy na nás čekají v prodejnách Mexx, Pepe Jeans či Tom Tailor.

Skvělé je, že obchody nabízejí slevu na celý nákup, nelimitují akci pouze na vybrané položky. Tím vás neomezují ve výběru a navíc se dodatečné slevy vztahují i na zboží, které už v akci je. Je to jednoduché – jdu, vyberu si, co se mi líbí, samozřejmě již s outletovými výhodnými cenami, a u pokladny dostanu ještě další slevu navíc.

Pro snadnou orientaci bude každý obchod, který se akce zúčastní, označen samolepkou s příslušnou slevou, např. – 20 %. Slevy budou v hodnotách 5 – 30 % a platí na celý nákup bez ohledu na to, jaké zboží bude v obchodě zakoupeno.

Připravila: Katka
Foto: Fashion Arena
13. 5. 2011

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků