Shopping

Víte, jaké boty nakupují nejvíce ženy na internetu?

Sbírání kytiček

Nakupujete boty na internetu? Některé z nás máme zrovna u bot strach. Jak jste na tom vy?

Podle nákupního portálu ZOOT.cz si ženy nejvíce oblíbily nákup obuvi online. „Poslední analýzy, které nám ukazují, co se nejvíce prodává na ZOOT.cz, jsme zjistili, že jsou to právě boty. Je s podivem, že nejvíce žen nakupuje především boty na podpatku,“ říká vedoucí nákupního týmu Kamila Štorková. Druhým nejoblíbenějším artiklem v obuvi jsou balerínky a až na třetím místě se umístily tenisky.

„Možným důvodem, proč se uživatelé u nás nebojí nakupovat právě obuv online je fakt, že se snažíme o kvalitní servis. Náš zákazník sice nakupuje online, ale chováme se k němu, jakoby byl v kamenném obchodě. Může si objednané zboží vyzkoušet v klidu domova, a pokud mu není, vrátí jej a my mu naopak vrátíme vše, včetně poštovného za zaslání zboží zpět. Je to tedy stejné jako zkoušení v kabince obchodu, jen s tím rozdílem, že si věci může otestovat v soukromí.“

Letošní  hit boty značky Victoria Delef.

Španělská značka, kterou zakoupíte pouze na ZOOT.cz je přesným příkladem strategie nákupního portálu ZOOT.cz. Trendy móda za rozumnou cenu! Z aktuální kolekce si vyberete  za méně než 800 korun. Victoria Delef je brand, který byl stvořen pro to, aby dělal ženu elegantní a sexy! Koncept značky je opravdu jednoduchý – boty, které můžete využít nejen do práce, pro volný čas, ale i na párty, do divadla a dokonce i na svatbu. Letos poprvé uvedla tato značka svatební kolekci. A jen malý tip na závěr: všechny boty jsou velmi pohodlné, vyzkoušeno ZOOTem na vlastní noze.

 

Připravila: Katka
Foto: ZOOT.cz
31. 7. 2012
 

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků