Krása

Výběr sukně a šatů dle typu postavy

Sbírání kytiček

Jak to, že jeden den se cítíte úžasně a další den tento pocit pomine? Možná to bude i ve správně zvoleném oblečení. Kouzlo je v trefně zvolených kouscích z vašeho šatníku, správném střihu a materiálu.

I když jste pár kil přibraly, vaše okolí to nemusí ani zaregistrovat. Stačí sáhnout po těch správných kouscích a šikovně odvést pozornost k těm partiím, na které jsme hrdé. S jakými šaty z kolekce francouzské módy se trefíte do černého a neupozorníte zbytečně tam, kam nechcete? Vybrali jsme čtyři nejčastější typy postav českých žen. Pojďme se podívat, jaký typ jste vy!

Postava typu hrušky

Širší boky, větší zadeček, silnější stehna, i s těmito malými nedokonalostmi se dá pracovat. Postava připomínající hrušku je pro slovanské ženy dosti častá. Hlavním pravidlem je odpoutat pozornost od problémových partií. Slušivé pro tento typ postavy jsou šaty s výstřihem do véčka a takové, co upoutají pozornost v oblasti prsou. Sukně volíme střižené do áčka.

Šaty pro typ postavy hruška

 

Postava typu jablko

Postava označovaná jako jablko se vyznačuje ukládáním tuku v oblasti břicha, má většinou štíhlé paže i nohy. S výběrem oblečení to ale tento typ postavy nemá zrovna jednoduché. Skvělým tipem je volit namísto sukní, spíše šaty. Ty mají schopnost odpoutat pozornost od problémového pasu tím, že nejsou uprostřed ničím přerušeny.
 

Šaty pro postavu typu jablko

 

Přesýpací hodiny

Tento typ postavy je krásně ženský, ramena a boky jsou přibližně ve stejné šířce, majitelky přesýpacích hodin mají také krásný úzký pas. Sáhněte po sukních s vysokým pasem, které zdůrazní váš krásný pas, kterým se jiné typy postav pochlubit nemůžou.
 

Šaty a sukně pro postavu typu přesýpací hodiny

 

Rovnoměrná štíhlá postava

U tohoto typu postavy, kde nic zbytečně nepřebývá, není z pohledu volby správného oblečení moc co řešit. Vybrali jsme dva druhy sukní, které si naopak můžou dovolit pouze majitelky štíhlé postavy a ostatní z uvedených typu by na ně měly rychle zapomenout. Řeč je o sukních balónového střihu a sukních s rovným střihem.

Sukně pro štíhlou postavu

 

Vybraly jste si? Léto už je za dveřmi, co si tento rok obohatit šatník něčím novým?

Obrázky sukní a šatů poskytl Blancheporte – francouzská móda pro vás.

Komerční prezentace
2. 6. 2014

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků