Bydlení

Vybíráte povlečení pro děti? Známe trendy 2018!

Sbírání kytiček

Módní trendy ovlivňují všechny roviny života. Bydlení nevyjímaje, a to dokonce ani co se dětských pokojů týče.

V roce 2018 jim kraluje jednoduchost, vzdušnost, přírodní materiály a světlé tóny. Ale jak je to konkrétně s povlečením? V jakých barvách, motivech a materiálech se bude dětem v roce 2018 spát nejlépe?

Na pastelové vlně 

Evergreenem dětského povlečení je beze sporu pastelová růžová, modrá, žlutá, případně zelená. To vás asi nepřekvapí. Jemné odstíny oblíbených barev navozují v pokojíčcích příjemně hravou atmosféru, zároveň však děti příliš nerozptylují. Proto se ve světle modrém dětském povlečení pro kluky (ale nejen pro ně) nebo designu plném červánkově růžové pro malé princezny usíná tak snadno. Příkladem takového kousku je bavlněné povlečení Rabbit

Bavlněné povlečení do postýlky RABBIT

Neutrálnost v duchu hygge a lagom 

Módní skandinávské proudy hygge a lagom, které se obrací k prostotě, přírodě a světlým barvám, se nevyhýbají ani ratolestem. Dětské motivy tudíž ladí do neutrálních variací, mezi něž patří béžová, okrová nebo hnědá. O geniálnosti spojení severské módy a dětského designu vás přesvědčí povlečení do postýlky Bernard. Dětmi milovaný medvídek zahalený do kabátku, jenž si rozumí s přírodním dřevem, ukolébá malé nezbedy ke spánku raz dva.


Nestárnoucí hrdinové 

Co se týče konkrétních dekorů na polštářcích a peřinách do dětské postýlky, nevychází z módy populární animovaní hrdinové, které děti znají z pohádkových knížek nebo televize. V povlečení pro holčičky stále bodují princezny. Vždyť skoro každá malá dáma si přeje stát se kráskou s korunkou, až vyroste. Na vrcholu oblíbenosti se drží i roztomilí návštěvníci ze zvířecí říše čili medvídci, zajíci, ptáčci, kočičky nebo dětské povlečení se sovičkou.

Dětské bavlněné povlečení princess

Ideální materiál do dětské postýlky? Renforcé bavlna!

Extra jemná česaná bavlna si podmanila dospělé, ale stejně tak ocení bavlněné povlečení děti. Hebký lehký materiál, který neškrábe a perfektně pohlcuje vlhkost, jim poslouží celoročně. Ačkoliv v mnohém připomíná satén, pořád se jedná o 100% bavlnu, nabízí tudíž nesčetné možnosti v rámci designu. Vyberte drobotině povlečení snů z renforcé bavlny!


Aktuální hity ze světa dětského bavlněného povlečení najdete na e-shopu MKLuzkoviny.cz. Vedle kousků pro děti můžete vybírat z nabídky neméně kvalitního povlečení na velká lůžka a dalších lůžkovin.


KP

Zdroj: MKLuzkoviny.cz


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků