Soutěže

Vyhrajte balíček čínské medicíny, se kterým přežijete zimu

Nedávno jsme psali o tom, že tradiční čínská medicína doporučuje bojovat s nachlazením trochu jinak, než jak jsme často zvyklí.

Nepotřebujeme se nadměrně dopovat vitamíny, ale budovat a posilovat obranný krunýř, přes který se do nás zima nedostane.

Když nás přece jen nachlazení přepadne, má čínská medicína několik léčebných přípravků, které pomáhají ozdravný proces urychlit.

Pod názvem Yin Qiao Jie Du Wan se skrývá bylinná směs ve formě lehce stravitelných kuliček; je skvělým pomocníkem při horečkách, jimi vyvolaných bolestech hlavy a při bolestech v krku. Podle tradiční čínské medicíny není správné srážet teplotu, mnohem důležitější je podpořit proces odstranění škodlivin z organizmu. A přesně tak tyto bylinkové kuličky působí.

Doslova zázrakem je sprej Ah Choo obsahující mix bylinek, které zklidňují záněty na sliznicích. Doporučuje se používat při bolestech v krku, rýmě, alergiích, ale i když vás trápí afty, opary nebo bolavé koutky úst.

Chuan Bei Pi Pa Lu, nebo také mišpulníkový sirup skvěle zastavuje kašel, pomáhá při bolení v krku, chrapotu, pobolívání hlasivek i při zánětu průdušek. Díky jeho sladké chuti jej mají rády také děti.
 

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.tcmbohemia.cz

Tři z vás můžete vyhrát balíček přípravků na nachlazení.

Soutěž probíhá od 9. do 16. prosince 2012.

Foto: TCM Clinic
9. 2. 2012

Výherci:

jasmina
kaci12
nahel


Diskuze: příspěvků