Soutěže

Vyhrajte balíček moringy s ostropestřem mariánským pro posílení jater

Játra jsou zásadní orgán v našem těle. Mají za úkol zpracovávat toxické a zdraví škodlivé látky a přeměňovat je na látky neškodné. Jak je můžete podpořit?

Dopřejte jim očistu a bylinky. Svými blahodárnými účinky je známý ostropestřec mariánský, ale málo se ví, že také moringa olejodárná pomáhá ke správné funkci jater i žlučníku. 

Co pro nás játra dělají 

Játra mají v zásadě dvě funkce. První je výroba žluči. Ta se vylučuje do dvanáctníku a ve střevě slouží k trávení tuků a cholesterolu. Druhou je detoxikace. 

Játra čistí naše tělo 

Játra filtrují vše, co vstupuje do našeho těla, s cílem eliminovat škodlivé látky. Jsou v neustálé komunikaci s ostatními orgány. Zejména pak těmi, které se zabývají trávením. Přijímají totiž informace o příchozích živinách a škodlivých látkách. V játrech a ve žlučovodech nacházíme celou řadu volných toxinů, protože jimi prochází veškerá krev z našeho těla. Játra vychytávají všechny toxiny, protože jiný detoxikační systém naše tělo nemá. 

Co když játra správně nefungují 

Špatně fungující játra a žlučník mohou způsobit celou řadu zdravotních problémů s trávením, hormony, celkovou imunitou a dokonce poškodit duševní zdraví. Játra jsou zodpovědná za detoxikaci krve, tvorbu žluči, metabolismus tuků a celkové zpracování živin. 

To vše je možné pouze s enzymy, které pomáhají vykonávat všechny tyto funkce. Když dojde k vyčerpání nebo nadměrnému užívání enzymů, je to právě moringa olejodárná, která podpoří jejich obnovu. 

Nedávejte zánětu šanci 

Moringa je také známá jako silný protizánětlivý prostředek. Zánět je v podstatě kořenem všech nemocí, včetně žlučníku a jater. Vaše játra jsou zodpovědná za metabolismus glukózy a produkci žluči, což napomáhá správnému fungování trávení. Moringa pomáhá redukovat zánět žlučníku a jater tak, aby tyto orgány fungovaly, jak mají. Hlavní funkcí žlučníku a jater je v zásadě snížit oxidační stres v celém těle. 

Podívejte se na vlastnosti moringy na stránkách www.herbandme.cz, najdete tam produktové balíčky zaměřené na játra a další zdravotní problémy. Pokud objednáte jakýkoliv produkt do 26.6. a uvedete v poznámce MEZIZENAMI6, dostanete automaticky 15% slevu! 

Tři z vás mohou vyhrát balíček na játra.

Soutěž probíhá od 31. května do 14. června 2020.

Připravila: Katka Soušková

Zdroj: Herb and Me

Foto: Herb and Me


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kolik ostropestřce mariánského obsahuje moringový čaj?
zvolili správnou odpověď
30 %
uživatelé
1. místo - Kokoska
2. místo - jobuky
3. místo - kure


Diskuze: příspěvků