Soutěže

Vyhrajte balíček plný energie a zažeňte jarní únavu

Jarní únavu zná důvěrně každý z nás. Chcete-li se s ní úspěšně poprat a získat zpět vitalitu, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia. Ten vám dodá potřebnou energii i minerály, které vám po dlouhé zimě chybí. Získáte tak zpět elán a chuť do dalších dnů.

Jarní únava není klasické vyčerpání. Podle lékařů jde o deficit vitaminů a dalších důležitých látek, který se projevuje snížením výkonnosti, psychickým i fyzickým vyčerpáním a také oslabením imunity. Na počátku jara totiž chybí tělu celá řada vitaminů a minerálů.

Hořčík sníží únavu a vyčerpání

Naturevia Magnesium 1
Naturevia Magnesium 1

Jedním z minerálů, který na jaře naše tělu chybí, je hořčík neboli magnesium. Ten přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Zároveň je důležitý pro energický metabolismus i správnou funkci nervového systému a svalů. Jeho dostatečný přísun pomůže snížit výskyt nepříjemných svalových křečí, které se mohou objevit při či po sportu. Oceníte jej však i v případě psychicky náročných dnů. Jeho ideálním zdrojem je doplněk stravy Naturevia Magnesium 1, jehož jedna malá tableta denně vám zajistí potřebný přísun hořčíku. Balení obsahuje 90 tablet, takže vám vydrží tři měsíce.

Vitamin ‚mládí‘

Naturevia koenzym Q10
Naturevia koenzym Q10

Jestliže hořčík zažene únavu, pak koenzym Q10 vám dodá sílu a vitalitu. Tato životně důležitá látka, která se zařazuje k vitaminům, má klíčovou roli při tvorbě energie a prevenci buněčné degradace. Kolem 40 let se začne koenzym Q10 v těle citelně ztrácet a tento pokles je spojen s urychlujícím stárnutím a sníženou hladinou energie. Na mladistvou úroveň vás mohou vrátit doplňky stravy. Vyzkoušet můžete třeba Naturevia Koenzym Q10 Cardio, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10, selenu a vitaminů B a E, které společně pomáhají odstraňovat volné radikály, ochraňují buňky před jejich poškozením a tím i stárnutím. Budete-li jej užívat, budete mít potřebnou denní porci životabudiče s přehledem zajištěnou.

Díky této dvojici přivítáte jaro v plné síle a nebudete vědět, co je únava. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček přípravků, díky kterému zvládnete vše, co vás čeká, a získáte zpět svůj životní elán!

Nápovědu najdete na www.naturevia.cz

Tři z vás mohou vyhrát balíček s doplňky stravy Naturevia, který obsahuje Magnesium 1 a Koenzym Q10 cardio. Hodnota 1 výhry je cca 530 Kč.

Připravila: Katka Soušková

Výherci:

david11
Folpka
Tatyna

Zdroj informací: Naturevia
Zdroj fotografií: Shutterstock, NatureviaDiskuze: příspěvků