Soutěže

Vyhrajte balíček sluneční kosmetiky od Dermacolu

Sbírání kytiček

Konečně jsme se dočkali sluníčka a letních teplot! Než ale vyrazíte k vodě, nezapomeňte, že ostré slunce, ačkoliv má své pozitivní účinky, může vaší pokožce pořádně uškodit.

Největším nepřítelem je pro nás nebezpečné UV záření, které je současně jedním z viníků předčasného stárnutí pleti. Abyste si i letos mohla bez obav užívat slunečních paprsků, zásobte se včas kvalitními přípravky s účinnou UV ochranou.

Voděodolný krém v tyčince s SPF 50

Dermacol voděodolný krém v tyčince s SPF 50
Dermacol voděodolný krém v tyčince s SPF 50

Chraňte se před slunečními paprsky opalovací péčí v praktickém obalu v tyčince. Voděodolný krém v tyčince s SPF 50 vás spolehlivě ochrání před UV zářením kdykoliv a kdekoliv. Snadno se nanáší a nezanechává žádné stopy. Okamžitá i dlouhodobá ochrana pro rty, oční kontury, nos, čelo i ramena. Krém v tyčince je vyvinutý zvláště pro citlivé oblasti pokožky. Obsažené vosky a oleje vytváří na pokožce ochrannou vrstvu, která zabraňuje dehydrataci a udržuje v pokožce přirozenou hydrataci.

AFTER SUN Pleťová maska po opalování

Dermacol AFTER SUN Pleťová maska po opalování
Dermacol AFTER SUN Pleťová maska po opalování

Pokud máte pocit, že vaše pleť není po slunění úplně v kondici a potřebuje něco víc než jen péči poskytnutou krémem, máme pro vás novinku. Pleťovou masku po opalování, která poskytuje okamžitou úlevu a zklidnění podrážděné, začervenalé a spálené pokožce po slunění. Maska okamžitě pleť ochlazuje a přináší úlevu. Její účinky nejvíce oceníte v horkých letních dnech, po celodenním slunění, koupání v moři nebo v bazénu. Díky extraktu ze zeleného čaje, kokosového oleje, vitaminu E, maska pokožku hloubkově hydratuje, zklidňuje, stahuje začervenání a na dlouhou dobu zanechává pocit svěžesti a komfortu.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.dermacol.cz

Tři z vás mohou vyhrát balíček sluneční kosmetiky od dermacolu.

Soutěž probíhá od 7. do 21. července 2024.

Zdroj informací: Dermacol
Zdroj fotografií: Dermacol


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků