Soutěže

Vyhrajte doplňky stravy Naturevia na cholesterol a srdce

Sbírání kytiček

Nejlepší dárky jsou ty, které prospějí zdraví, ať už vašemu nebo vašich blízkých. Soutěžte s námi a vyhrajte kvalitní doplňky stravy Naturevia, které pomohou v boji s cholesterolem, podpoří činnost srdce a také přispějí ke zlepšení kondice!

Cholesterol pod kontrolou

Naturevia Vegapure Cardio
Naturevia Vegapure Cardio

Zvýšená hladina cholesterolu v krvi trápí spoustu lidí. To koneckonců ukazují i statistiky! Podle nich se s tímto problémem potýká každý druhý dospělý Čech. Přitom nejde o žádnou banalitu. Jedná se o rizikový faktor pro vznik kardiovaskulárních onemocnění, a proto je důležité mít hladinu cholesterolu pod kontrolou. K tomu pomůže doplněk stravy Naturevia Vegapure Cardio, který je nejsilnější na trhu a obsahuje 800 mg rostlinných sterolů v jedné kapsli. Právě účinnost rostlinných sterolů prokázaly četné vědecké studie a jde o jediné přírodní látky, které lékaři z odborných společností pro aterosklerózu v současnosti doporučují pro snížení hladiny cholesterolu. Mnozí ocení i to, že přípravek je ve veganských měkkých kapslí bez živočišné želatiny.

Pro srdce jako zvon

Naturevia Koenzym Q10 cardio
Naturevia Koenzym Q10 cardio

Aby bilo pořád stejně silně, stojí za to ho podpořit. A přesně v tom pomůže koenzym Q10. Jde o životně důležitou látku, která se zařazuje k vitaminům, přirozeně se vyskytuje v buněčných mitochondriích a má klíčovou roli při tvorbě energie a při prevenci buněčné degradace. Jenže kolem čtyřicítky začne jeho produkce v těle klesat. Tento „sešup“ je spojen se stárnutím a sníženou hladinou energie. Chcete-li tento proces zpomalit, můžete vsadit na doplňky stravy a přípravek Naturevia Koenzym Q10 Cardio, jehož jedna kapsle obsahuje extra silnou dávku vysoce kvalitního koenzymu Q10, selenu a vitaminů B1 a E, které společně pomáhají odstraňovat volné radikály, ochraňují buňky před poškozením a brzdí stárnutí. Stačí jedna kapsle denně a budete mít potřebnou denní porci životabudiče s přehledem zajištěnou.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.naturevia.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček přípravků Naturevia, který obsahuje doplňky stravy Vegapure Cardio a Koenzym Q10 Cardio. Hodnota 1 výhry je cca 750 Kč.

Soutěž probíhá od 17. do 31. prosince 2023.

Výherci:

Marie Procheová
JanaKvet
Lojzina

Zdroj informací: Naturevia
Zdroj fotografií: Shutterstock, Naturevia


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků