Soutěže

Vyhrajte doplňky stravy Naturevia na cholesterol a zažívání

Potěšte letos pod stromečkem své blízké dárkem, který prospěje jejich zdraví. Soutěžte s námi a vyhrajte kvalitní doplňky stravy Naturevia pro celou rodinu. Získat můžete přípravek, který pomůže vašemu drahému v boji s cholesterolem, i oblíbená probiotika pro děti.

Pro partnera a jeho srdce

Naturevia Vegapure Cardio
Naturevia Vegapure Cardio

Muži a jejich přístup ke zdraví, to je velké téma samo o sobě. Často je to právě na ženách, aby se o ně staraly. To, co trápí mnohé pány, je zvýšená hladina cholesterolu v krvi. Koneckonců stejný problém má každý druhý dospělý Čech. Přitom nejde o žádnou banalitu. Jedná se o rizikový faktor pro vznik kardiovaskulárních onemocnění, a proto je důležité mít hladinu cholesterolu pod kontrolou. K tomu pomůže doplněk stravy Naturevia Vegapure Cardio, který je nejsilnější na trhu a obsahuje 800 mg rostlinných sterolů v jedné kapsli. Právě účinnost rostlinných sterolů prokázaly četné vědecké studie a jde o jediné přírodní látky, které lékaři z odborných společností pro aterosklerózu v současnosti doporučují pro snížení cholesterolu. Mnozí ocení i to, že přípravek je nově ve veganských měkkých kapslí bez živočišné želatiny.

Probiotika pro pohodové zažívání dětí

Naturevia Laktobacílky
Naturevia Laktobacílky

Ani vaše ratolesti nepřijdou zkrátka! Mohou se těšit na oblíbená probiotika. Mít správně vyváženou střevní mikroflóru je totiž důležité. Právě střeva a v nich sídlící mikrobiom jsou nejdůležitějšími orgány imunity. Aby byly ve formě a dokázaly čelit náporu, musí vše fungovat tak, jak má. Právě v tom nejlépe pomohou probiotika. K oblíbeným přípravkům speciálně určeným pro děti patří Naturevia Laktobacílky, které mají podobu cucavých pastilek s ovocnou třešňovou příchutí, takže dětem chutnají.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.naturevia.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček přípravků Naturevia, který obsahuje doplňky stravy Vegapure Cardio a Laktobacílky (33 pastilek). Hodnota 1 výhry je cca 500 Kč. 

Soutěž probíhá od 25. prosince do 8. ledna 2022.

Výherci:

Eva Hrbackova
milisek81
Miroslava Jachimová

Zdroj informací: Naturevia
Zdroj fotografií: Shutterstock, Naturevia


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků