Soutěže

Vyhrajte hydratační krém na opalování SPF 50 a Make-up s SPF 50 od dermokosmetiky Heliocare

Mít v létě při ruce kvalitní opalovací přípravek je přímo nutnost. Kromě vysněné bronzové barvy vám totiž slunce jinak ukáže i svou horší stránku. Způsobí pigmentové skvrny, vysuší pleť a urychlí tvorbu vrásek. Pokud s ním chcete zůstat zadobře, vyplatí se proto sáhnout po kvalitní kosmetice s vysokou sluneční ochranou.

Heliocare 360° Fluid Cream SPF 50+

Heliocare 360° Fluid Cream SPF 50+
Heliocare 360° Fluid Cream SPF 50+

Jemný hydratační krém na opalování s vysokou ochranou proti slunečnímu záření. Je ideální pro normální i citlivou pokožku. Na pokožce nezanechává žádnou bílou vrstvu. Kombinace inovativních filtrů a Bioshield systému poskytuje široké spektrum ochrany kůže proti UVB,UVA,IR-A a viditelnému světlu. Tím splňuje vysoké standardy ochrany kůže. Obohaceno o Fernblock® – silné antioxidační složení chránící pokožku před poškozením způsobeným slunečním zářením.

Heliocare Compact Oil-Free SPF 50 (Fair)

Heliocare Compact Oil-Free SPF 50
Heliocare Compact Oil-Free SPF 50

Velmi krycí, avšak konzistenčně lehký kompaktní make-up s pudrovou složkou a vysokým ochranným faktorem SPF 50. Pleti dává sametově hladký pocit. Velice komfortně přilne k pleti. Vhodný pro každodenní použití, všechny typy pleti včetně mastné nebo k akné náchylné. Obsahuje inovativní složení Fernblock®, které chrání pokožku před poškozením způsobeným UVB/UVA zářením, je silným antioxidantem.

Make-up zároveň pomáhá předcházet tvorbě vrásek, hyperpigmentaci i slunečním alergiím. Hydratuje pleť a nezanechává mastný film.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.tarsio.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček sluneční dermokosmetiky Heliocare.

Soutěž probíhá od 8. do 22. května 2022.

Připravila: Katka Soušková

Výherci:

plavacek
mazlicek11
kordula14

Zdroj informací: Tarsio Medical
Zdroj fotografií: Pexels, Tarsio MedicalDiskuze: příspěvků