Soutěže

Vyhrajte jeden z nejoblíbenějších produktů značky Elemis Pro-Collagen čisticí balzám

Sbírání kytiček

Vyzkoušejte luxusní britskou značku v péči o pleť Elemis. Řada produktů Pro-Collagen slaví tento rok výročí 20 let. Tyto produkty vynikají svou jedinečnou texturou a skvělými výsledky, zanechávají pleť pevnější a mladistvější již během několika dní.

Pro-Collagen čisticí balzám představuje průlom v oblasti produktů pro čištění pleti. Jeho složení je založeno na kolagenu a rostlinných extraktech. Tento balzám je schopen nejen důkladně odstranit nečistoty, ale také hloubkově hydratovat pleť a omezit tvorbu vrásek. Jedinečná kombinace devíti esenciálních olejů včetně levandulového, heřmánkového a eukalyptového vytváří krásnou vůni, která povzbudí smysly.

Pro-Collagen čisticí balzám
Pro-Collagen čisticí balzám

Kolagen je klíčovou ingrediencí, která přispívá k zesílení a ochraně struktury pokožky, zatímco rostlinné extrakty pomáhají vyživovat a revitalizovat pleť.  Čisticí balzám je vhodný pro všechny typy pleti a je ideální pro každodenní použití. Jeho bohatá textura a složení pomáhají nejen pleť čistit, ale také ji zanechávají vyhlazenou a sjednocenou.

Jedna z Vás má nyní možnost vyhrát produkt, který získal ocenění Stylist Best Bauty Awards 2023.

Soutěž probíhá od 29. října do 12. listopadu 2023.

Výherce:

rucnicek

Zdroj informací: Elemis
Zdroj fotografií: Pexels, Elemis


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků