Soutěže

Vyhrajte kosmetiku pro péči o pleť, soutěžte s hebe.com

Sbírání kytiček

Péče o pleť je zásadní pro udržení zdravého a mladistvého vzhledu. Naše pokožka hraje klíčovou roli při ochraně před vnějšími škodlivinami a správná péče by proto měla být nezbytnou součástí naší každodenní rutiny.

Prvním krokem v péči o pleť je porozumět svému typu pleti. Jakmile znáte svůj typ pleti, můžete si vybrat produkty určené speciálně pro vaši pleť. Pokud máte jasno, výběr vhodných produktů pro vás bude snadnější.

HEBE COSMETICS čistící gel
HEBE COSMETICS čistící gel

Čištění pleti je důležitou součástí rutinní péče o pleť. Ideální je si dvakrát denně umýt obličej jemným čisticím prostředkem, abyste odstranili nečistoty, maz a make-up. Vyhněte se používání horké vody, protože může vaši pleť vysušovat. Místo toho používejte vlažnou vodu, která otevře póry a umožní čisticímu prostředku proniknout hluboko do pokožky. Vyzkoušejte Čistící gel na mytí obličeje od Hebe.com.

FEEL FREE pleťové tonikum
FEEL FREE pleťové tonikum

Neměli bychom zapomínat ani na tonizaci pleti. Ta je důležitá pro přirozený tón barvy pleti a redukuje vznik akné a zánětům. Ideální je před nanášením krému nebo další péčí. Pleť vám krásně tonizuje osvěžující tonikum Feel Free.

YASUMI enzymová peelingová maska
YASUMI enzymová peelingová maska

Jednou nebo dvakrát týdně odstraňte odumřelé kožní buňky a podpořte obnovu buněk pomocí peelingu. Pomůže rozjasnit vaši pleť a dodat jí mladistvý vzhled. Dávejte však pozor, abyste to s peelingem nepřehnali, protože to nadbytečné aplikování může pleť poškodit. Spolehnout se můžete na enzymovou peelingovou pleťovou masku Yasumi.

ORIENTANA pleťový krém se šnečím extraktem
ORIENTANA pleťový krém se šnečím extraktem

 

Hydratace pokožky je zásadní pro všechny typy pleti. Hydratační krém používejte ráno i večer. Pokud máte suchou pleť, bude možná potřeba používat jej častěji. Hýčkat vaši pleť bude přírodní pleťový krém se šnečím extraktem Orientana.

Důležitá je také ochrana pokožky před sluncem. Vystavení UV záření může způsobit spálení, a dokonce předčasné stárnutí. Proto byste měli každý den používat krém s ochranným faktorem SPF alespoň 30, a to i v zamračených dnech.

Kromě dodržování každodenní péče o pleť existuje řada dalších věcí, které můžete udělat pro to, aby vaše pleť vypadala zdravě. Vyvážená strava, pití velkého množství vody a dostatek spánku přispějí ke krásné a zdravé pleti.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.hebe.com.

Tři z vás mohou vyhrát balíček kosmetiky od Hebe.com.

Soutěž probíhá od 30. dubna do 14. května 2023.

Výherci:

pipidi
pavice
ajik1

Zdroj informací: Hebe.com
Zdroj fotografií: Pexels, hebe.com


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků