Soutěže

Vyhrajte krásný box plný řasenek od Max Factor

Milujete dlouhé a výrazné řasy? Tak právě pro vás máme připravenou soutěž o krásný box plný řasenek z bestsellerové řady False Lash Effect od Max Factor. Co balíček obsahuje?

False Lash Effect XXL

Nová False Lash Effect XXL, objemová a vrstvitelná řasenka. Jak její název napovídá, s ní budete mít své řasy jak mrkací panenka. Řasenka vám zaručí extra objem, extra zahuštění a viditelně delší řasy. Díky složení Full-Stretch se skvěle vrství, takže si na řasách vytvoříte přesně takový efekt, po jakém toužíte, a bez žmolků! Složení této největší řasenky od Max Factor je obohaceno o vitamín E a ricinový olej, díky kterému je složení vhodné i pro citlivé oči. Řasenka se snadno odličuje a zároveň je odolná vůči otěru.

False Lash Effect Max Out Primer

Skvělá podkladová báze pod řasenku, díky níž zmaximalizujete objem svých řas a zefektivníte nanášení řasenky. Inovativní složení primeru je obohaceno o modré pigmenty, které prohlubují barvu řasenky, díky čemuž budou vaše oči vypadat rozzářeně. Mikrovlákna řasy zahustí, dodají jim objem i délku. Naneste před použitím řasenky jako první krok.

False Lash Effect

Původní a jedna z nejoblíbenějších řasenek, která je dokonalá pro ty, kteří chtějí dosáhnout efektu umělých řas, aniž by řasy uměle vypadaly. Její úžasné složení obohacené o vitamin B5 dodá řasám větší objem, hustotu, natočí je a zvýrazní, aniž by se slepily, a zajistí odvážně a působivě vypadající oči.

False Lash Effect Raven Black

Řasenka pro intenzivní a dramatický objem. Řasenka obsahuje rozjasňující modré pigmenty a složení, které řasy natočí a zvětší jejich objem. Navíc je krásně rozčeše a definuje, aniž by barva na řasách žmolkovala.

Clump Defy

Řasenka proti žmolkům. Řasenka je vybabena úžasným kartáčkem, jehož štětinky jsou precizně seřazeny tak, že mezírky mezi nimi jsou menší než průměrný žmolek. Tento kartáček zároveň krásně objímá linii řas, čímž skvěle zvýrazní každou jednotlivou řasu a jeho štětinky nabírají řasenku tak účinně, že krytí řas po celé jejich délce je zajištěno. Unikátní složení navíc podporuje super objem. Řasy tak budou skutečně objemné a nebudou se drolit či žmolkovat.

Tři z vás mohou vyhrát box plný řasenek od Max Factor.

Soutěž probíhá od 7. do 21. srpna 2022.

Připravila: Katka Soušková

Výherci:

emilka12
kalamajka23
klanda

Zdroj informací: Coty
Zdroj fotografií: CotyDiskuze: příspěvků