Soutěže

Vyhrajte omlazující péči pro citlivou pleť RenoHyal

S věkem pokožka ztrácí aktivní schopnost hydratace a snižuje se také aktivita mezibuněčné komunikace. Klesá obsah kolagenu i ostatních pojiv a mění se struktura pokožky. Tyto změny mají bohužel viditelné následky.

Je to především ztráta pružnosti a pevnosti pleti. Ta přestává být vypnutá a objevují se drobné i hlubší vrásky. Jde o přirozené změny, které kvalitní kosmetika umí regulovat a zdravou vitalitu pleti dokáže udržet v kterémkoli věku.

Základním principem je dostatečná hydratace ve spojení s výživou a ochranou. Ale co když je pokožka natolik citlivá, že běžnou péči nesnáší? Pak jsou tady přípravky na hranici kosmetiky a medicíny a patří k nim i MediCare.

Je vaše pleť reaktivní a péče o ni je náročná?

Omlazující péče pro citlivou pleť RenoHyal
Omlazující péče pro citlivou pleť RenoHyal

Dlouhodobé hledání a neustálé zkoušení vám nyní může ulehčit novinka na trhu RenoHyal od značky MediCare. Její péče se zaměřuje na hraniční problémy pleti a má prokazatelné účinky. Krémy RenoHyal byly vyvinuty speciálně pro reaktivní pleť, která vykazuje známky stárnutí a potřebuje omladit.

Existují ve 2 variantách – denní a noční a na pokožku působí ve 3 krocích.

Nosiči aktivního účinku krému jsou 3 základní složky, z nichž každá řeší konkrétní problém a společně vedou k výslednému efektu: zpevnění a omlazení citlivé pleti.

Intenzivně hydratuje – obsahuje 100% nízkomolekulární kyselinu hyaluronovou, důležitou pro celkový refresh pokožky. Má vysokou schopnost penetrace, takže ji pokožka rychle přijímá a dokáže ji využít.

Revitalizuje a zbavuje pokožku únavy – obsažený Vitamín C posílí vitalitu pleti a jako silný antioxidant ji chrání před negativními vnějšími vlivy a předčasným stárnutím.

Omlazuje – o to se stará peptid Matrixyl. Jeho úkolem je retušovat nerovnosti pokožky, vyplňuje vrásky a podílí se na celkovém zpevnění jednotlivých struktur pokožky.

RenoHyal přináší nové možnosti cílené péče o citlivou pokožku, která ji nedovoluje stárnout předčasně. Má denní i noční variantu, a tak hýčká pleť po celých 24 hodin. Předností je také jeho čisté složení bez obsahu konzervantů a parfemací, které mohou pleť zbytečně dráždit.

Více informací a odpověď na soutěžní otázku najdete na www.syncare.cz.

Tři z vás mohou vyhrát omlazující péči pro citlivou pleť RenoHyal.

Soutěž probíhá od 15. do 29. května 2022.

Připravila: Katka Soušková

Výherci:

agava
jerabinka
krecek.12

Zdroj informací: Medicare
Zdroj fotografií: Pexels, MedicareDiskuze: příspěvků