Soutěže

Vyhrajte ultra lehké mléko ve spreji pro kvalitnější vlasy

Sbírání kytiček

Trápí vás chuchvalce vlasů, které denně vyčesáváte a vidíte je popadané všude po zemi? Vyhrajte jedno ze tří ultra lehkých lotion ve spreji od vlasové kosmetiky IRALTONE. Tahle novinka obsahuje řadu cenných složek, které podpoří přirozený růst vlasů a dodají jim dávno ztracený objem.

Oslabené vlasy, které mají tendence k lámání a vypadávání, dnes trápí řadu žen i mužů. Na vině bývá zejména stres, hormonální změny v průběhu života, genetika, ale také špatný životní styl nebo celkově velmi neukázněný jídelníček.

IRALTONE Anti-Hair Loss Lotion
IRALTONE Anti-Hair Loss Lotion

Vlasová kosmetika sice sama o sobě nedokáže zázraky, ale může být skvělým pomocníkem na cestě za zdravější kšticí. Lékařská vlasová kosmetika IRALTONE původem ze Španělska má ve svém portfoliu řadu produktů, které vám pomohou docílit spokojenějších vlasů. Vyzkoušet můžete některý z šamponů podle typu svých vlasů, anebo třeba kapsle nabité kombinací látek, které brání jejich vypadávání. Největší novinkou v portfoliu této značky je ovšem ultra lehké mléko ve spreji, které rovněž pomáhá bránit extrémnímu úbytku vlasů, a naopak se stará o to, aby vám vlasy na hlavě začaly opět růst a sílit.

IRALTONE Anti-Hair Loss Lotion – ultra lehké mléko ve spreji pro podporu růstu vlasů

Pomáhá obnovit přirozený růst vlasů a omezuje akutní vypadávání vlasů. Aplikuje se jednou denně přímo do pokožky hlavy, bez nutnosti oplachování, mléko nemastí vlasy. Obsahuje peptidy, antioxidanty a další cenné složky působící na mechanismy, které jsou příčinou nadměrného vypadávání vlasů.

Nápovědu hledejte přímo na e-shopu TARSIO Medical v podrobnostech o produktech IRALTONE. Lékařská společnost TARSIO Medical s.r.o. je oficiálním prodejcem pro Českou a Slovenskou republiku jak této vlasové kosmetiky, tak i řady dalších světově uznávaných značek kosmetiky. Více o produktech se dozvíte také na Instagramu @tarsio_medical.

Tři z vás mohou vyhrát IRALTONE Anti-Hair Loss Lotion.

Soutěž probíhá od 10. do 24. prosince 2023.

Výherci:

mititi
torti
soudna

Zdroj informací: Tarsio Medical
Zdroj fotografií: iStock, Tarsio medical


Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků