Soutěže

Vyhrajte zásobu ovocných Haribo bonbonů a užijte si jaro na vlně měkoučkých želé a karamelek

Dlouze očekávané jaro je už tu a my se tak můžeme těšit na tu nejbarevnější část roku. Ještě, než udeří v plné síle, možná mu cestu zkříží pár opožděných mrazíků.

Nenechte se ale rozhodit a buďte vybaveni zásobou ovocných bonbonů, jejichž mlsání vám příchod teplého počasí uspíší. 

Haribo Maoam Happy Fruttis

Zapojte se do soutěže a vyhrajte mix bonbonů od společnosti Haribo. V balíčku najdete sáčky Tropi-Frutti, želé s příchutěmi exotického ovoce a rozmanitých tvarů, jako je tukan, palma, květ maracuji, banán, mango anebo ananas. 

Tip: Máte doma předškoláky nebo žáčky prvního stupně? Mezi jejich oblíbené aktivity určitě patří malování. Koho by to ale bavilo den, co den? Zkuste jim činnost trochu zpestřit a zároveň ztížit. Stačí před ně vysypat pytlík bonbonů, aby s nimi obrázek dotvořily. Barevnými cukrovinkami lze obrázek i „vybarvit“. Nevěříte? Nakreslete jim třeba obrys tukana nebo papouška a nechte je pomocí bonbonů Haribo Tropi-Frutti šablonu vyplnit. Uvidíte, jaká mistrovská díla vám doma vzniknou. Jen pozor, aby malí umělci nespořádali vše ještě dřív, než bude dílo hotovo. 

Haribo MIAMI FIZZ

Ve výherním balíčku se můžete těšit také na MAOAM Happy Fruttis, sáček žvýkacích karamelek v příchutích jahoda, malina, třešeň, pomeranč, citron a coca-cola, na kterých si nejlépe smlsnete všichni pohromadě. A jelikož k jaru patří i svěží kyselé chutě, sáhněte po pytlíčku Haribo Miami Fizz, sladko-kyselých plátcích připomínajících duhu plnou svěžích ovocných příchutí.

Více informací o produktech i správnou odpověď na soutěžní otázku najdete na www.haribo.cz.

Tři z vás mohou vyhrát balíček od Haribo.

Soutěž probíhá od 4. do 18. dubna 2021.

Připravila: Katka Soušková
Zdroj: Haribo
Foto: Haribo


Vyhlášení vítěze soutěže

Na otázku
Kdy byl slogan „Haribo chutná malým“ doplněn o dovětek „stejně tak i dospělým“?
zvolili správnou odpověď
v polovině 60. let
uživatelé
1. místo - hubík
2. místo - kudrnka
3. místo - Jennifer


Diskuze: příspěvků