Krása

Vylepšení postavy: zbavte se celulitidy i špíčků

Sbírání kytiček

Jaro a léto je ideální příležitostí, jak si užít krátké sukýnky. Jenže co dělat, když se na vašich stehnech, zadečku a dalších tělesných partiích objevuje celulitida?

Celulitida často trápí i štíhlejší ženy a s vyšším věkem se přidává i povolená pokožka. Problém s pomerančovou kůží (celulitidou) postihuje především ženy. Její vznik se totiž váže na ženské pohlavní hormony estrogeny. Svou roli hraje také typicky ženské uspořádání pojivové tkáně. Připočítejte si ještě vliv dědičnosti a náš rychlý, často ne úplně zdravý životní styl a dost možná si v boji s pomerančovou kůží budete připadat bezmocní. To je však velký omyl.

Ke zmírnění problémů s celulitidou máme dnes hned několik metod. Některé z nich dokážou vaši postavu i zformovat. Každý rok v redakci pátráme po nových metodách, které vám pomohou zbavit se celulitidy a ideálně i trochu zformovat postavu. Záleží na tom, co vás konkrétně trápí a jakou částku jste ochotny investovat. Tentokrát jsme pro vás objevili Acryos.

Acryos

Ten pracuje s  „Termickým šokem“, kdy se v oblasti tukové tkáně v krátkém časovém intervalu prudce mění teplota. Takto pracuje i přístroj ACRYOS, kterým disponuje právě ABClinic a nenajdete jej na žádné jiné české klinice.

Systém Acryos představuje průlom v boji s tukovými polštářky a celulitidou. Jeho unikátní technologie kombinuje kryolipolýzu, elektroporaci a další terapeutické postupy pro maximální efektivitu. Docílíte viditelného snížení tukové tkáně a zpevnění pokožky již po několika ošetřeních.

Ošetření Acryos
Ošetření Acryos

Aplikace fáze kryolipolýzy střídající se s fází hypertermie, spojená s elektroporačními a excitomotorickými proudy, laserovou terapií, infračervenými paprsky a fotobiostimulací určuje inovativní léčbu „SLIM THERMAL SHOCK“.

Ošetření opravdu není nepříjemné. Teplota i účinnost proudu se reguluje. A opravdu je hned první ošetření lehce vidět. Určitě záleží na věku. My jsme ocenili, že Acryos i zpevní povadlou kůži. Vyzkoušíme pět procedur a dáme vám vědět.

Připravila: Katka

Zdroj informací: Klinika ABCLINIC ART & BEAUTY
Zdroj fotografií: Pixabay, Klinika ABCLINIC ART & BEAUTY
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků