Shopping

Vyměňte punčocháče za podvazkový pás – alespoň občas!

Sbírání kytiček

Každá žena, která ráda nosí sukně, si kvůli etiketě musí zvyknout také na punčochy. S holýma nohama se sice můžete vydat na pláž nebo na letní procházku, do práce a při některých příležitostech však etiketa velí něco jiného.

Zdají se vám punčochové kalhoty nepohodlné? Připadají vám málo sexy? Naštěstí máte na výběr. 

Tradiční klasika se opět vrací do módy 

Když se řekne podvazky, mnozí si vybaví nádherné pin-up modelky z let dávno minulých, jejichž styl je v současnosti často napodobován. Masové rozšíření nošení podvazků se datuje do 20. let minulého století, popularita spodního prádla tohoto typu pak trvala celý zbytek jeho první poloviny. Tehdejší podvazky se nosily na širších podvazkových pásech, které výborně tvarovaly postavu, jste-li tedy nespokojeny se svým bříškem, můžete i dnes sáhnout právě po této alternativě. Pokud chcete punčošky pouze pro účely svádění partnera, postačí vám jakýkoliv tenčí model ze standardního obchodu se sexy prádlem. Podvazky ovšem nejsou spojeny pouze s modelkami a kankánovými tanečnicemi, již dlouhá léta představují mimo jiné tradiční součást svatebního oděvu. 

Proč v dnešní době nosit podvazky? 

Pomineme-li ten nejočividnější argument, tedy že je to prostě sexy, zbude více praktických důvodů pro jejich začlenění do šatníku, než byste možná tušily. Na prvním místě stojí hygiena. Punčocháče hřejí mnohem víc, než vezmete-li si punčošky v kombinaci s podvazkovým pásem, a zvláště v létě v nich hrozí riziko zapaření. Důsledkem nošení punčochových kalhot často bývá také vlhko v klíně, jelikož jejich umělé vlákno vlhkost neumí dostatečně odvádět. Právě zde mívá původ nemalé procento kvasinkových infekcí. Hned na druhém místě se nachází pohodlí. Nošení punčochových kalhot nebývá úplně příjemné, nadto rády kloužou a sjíždějí. Tento problém lze sice do určité míry vyřešit používáním samodržících punčoch, ty však také nejsou úplně optimální. Zvláště na silnějších stehnech se rolují, nebo vytvářejí nehezké zářezy. 

Když se do postele vloudí nuda

Zmínce o erotickém kouzlu prádla s podvazky se nelze vyhnout, protože právě postelové hrátky jsou tím nejčastějším důvodem, proč se prodává. Ženy si je někdy kupují, aby potěšily partnera, jindy proto, že se jednoduše chtějí cítit dobře, a to i když jdou třeba jen do společnosti nebo do práce, kde nikdo nevidí, co si pod sukni oblékly. Na muže podvazky opravdu působí – představují si, jak si je žena pomalu odepíná a jak jí punčochy svlékají. A co teprve, když pak dojde na realizaci této fantazie! Prádlo s podvazky je proto i velmi populárním dárkem k narozeninám či Vánocům. Muž ho totiž nedává jen své partnerce, ale především sám sobě. 

Kam na sexy prádlo? 

Pokud se stydíte nakupovat prádlo v obchodě, nebo se ve vašem okolí vhodná prodejna nevyskytuje, nevěšte hlavu. Na internetu lze dnes již sehnat úplně všechno a krásného prádla je na výběr opravdu spousta. Začněte například v populárním e-shopu Astratex, který se specializuje právě na kvalitní prádlo. Inspiraci můžete nabrat např. v článku vybíráme sexy podvazky. Veškerý sortiment z katalogu zde bývá stále skladem a doma ho budete mít již za 2-3 dny. A co vy? Nosili jste někdy podvazky?

KP

Foto: 123rf

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků