Hobby

Využijte energie jara: Buďte aktivní

V březnu vládne jaro se svými průraznými a čerstvými energiemi Dřeva.

Abyste co nejvíce využili síly energií jara, měli byste jim přizpůsobit svůj interiér. Jednoduše si doma (nebo v kanceláři, kavárně či jiném svém interiéru) vytvoříte jaro. Typický začátek jara je spojen se zelenou barvou, světlem slunce, prvními květy a mláďaty zvířat. To jsou všechno symboly a obrazy jara, které si můžete do interiéru vložit. 

A protože energie jara jsou „čerstvé“, měli byste tyto energie doma posílit čerstvými květinami. Ty je ale důležité často měnit, aby stále dodávaly svěží a čerstvou energii do prostoru. Květiny a rostliny jsou tak nejpřirozenějším prostředkem, jak energie jara v prostoru posílit. 

Opticky svůj prostor ještě více otevřete, aby nová čerstvá energie mohla vstupovat volně dovnitř. Důležité budou vchody – oblast kolem vstupních dveří. Tato část prostoru musí být volná. Zde by nemělo nic překážet a bránit tak vstupu nové energie do prostoru. 

Je důležité, abyste si uvědomili, že energie jara (Dřevo) úzce souvisí s naším přirozeným zdravím a přirozenou schopností být zdraví. Na jaře je vhodná doba na detoxikaci. Vyberte si vhodné prostředky pro detoxikaci a tělo očistěte od všeho, čím bylo zaneseno po dobu dlouhé zimy.

Autor: Jiří Čerňák, cernakinteriordesign.webs.com 

Foto: Pixabay

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.


Diskuze: příspěvků