Rodina

Feng Shui: rodina v březnu

Jarní energie v březnu přinášejí jarní svěží vánek. Jeho úkolem je přinést nové a zdravé energie do přírody, aby se všemu dařilo a mohlo v tomto roce prosperovat.

Vše staré a zkažené musí pryč. To samé platí i pro vaši rodinu. Nyní je čas využít svěží energie jara a příjemné energie zajíce k tomu, abyste si udělali příznivé energie i v celé rodině. Pokud z minulosti zůstaly nějaké konflikty, pak je nyní dobrá doba na to, abyste se jich zbavili.

Rodina je vždy tou nejlepší podporou a oporou v životě člověka. Čím lepší a silnější energie rodiny jsou, tím lépe se daří i všem jejím členům. Proto je důležité zbavit rodinu všeho špatného a udělat místo tomu dobrému a prospěšnému.

Zajíc umí být velmi dobrý diplomat. Má sklony řešit vše tak, aby to bylo ku prospěchu všem. A to bez zbytečných hádek, konfliktů a bojů. Využijte tedy jeho energii k tomu, abyste „vyčistili“ vztahy s jednotlivými členy rodiny. Pamatujte na to, že rodina je tak silná, jak jsou silné vztahy mezi jejími jednotlivými členy. Hádky mezi dvěma členy rodiny mohou rodinu rozdělit a tím ji také oslabit. 

Vstřícné až milé energie zajíce vám pomohou k tomu, abyste si našli cestu i k těm, se kterými moc dobré vztahy nemáte. Zapomeňte na minulé boje a soustřeďte se na budoucnost. Uvědomte si, čím je daný člen rodiny důležitý pro vás i celou rodinu. A čím naopak můžete přispět vy jemu. Na to dejte důraz a to posilujte. 

Ideální je zlepšit vztahy v rámci celé rodiny při rodinném setkání. Tam se energie zlehčí. Vy budete mít větší příležitost navázat příjemné vztahy se členy rodiny, se kterými nyní válčíte. Březnové rodinné setkání se musí nést ve velmi příjemném a milém duchu. Z takto nastavené dobré energie rodiny pak budete čerpat celý rok.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků