Rodina

Vyvětrejte si v rodině

Jarní energie v březnu přinášejí jarní svěží vánek. Jeho úkolem je přinést nové a zdravé energie do přírody, aby se všemu dařilo a mohlo v tomto roce prosperovat.

Vše staré, shnilé a zkažené musí pryč. To samé platí i pro vaši rodinu. Nyní je čas využít svěží energie jara a příjemné energie Zajíce k tomu, abyste si udělali příznivé energie i v celé rodině

Pokud z minulosti zůstaly nějaké sváry, či konflikty, pak je nyní dobrá doba na to, abyste se jich zbavili, aby vám netížily zbytečně cestu k vašim letošním cílům. 

Rodina je vždy tou nejlepší podporou a oporou v životě člověka. Čím lepší a silnější energie rodiny jsou, tím lépe se daří i všem jejím členům. Proto je důležité zbavit rodinu všeho špatného a udělat místo tomu dobrému a prospěšnému. 

Zajíc umí být velmi dobrý diplomat. Má sklony řešit vše tak, aby to bylo ku prospěchu všem a to bez zbytečných hádek, konfliktů a bojů. Využijte tedy jeho energii k tomu, abyste „vyčistili“ vztahy s jednotlivými členy rodiny. 

Pamatujte na to, že rodina je tak silná, jak jsou silné vztahy mezi jejími jednotlivými členy. Hádky mezi dvěma členy rodiny mohou rodinu rozdělit a tím ji také velmi oslabit. 


Vstřícné až milé energie Zajíce vám pomohou k tomu, abyste si našli cestu i k těm, se kterými moc dobré vztahy nemáte. Zapomeňte na minulé boje a soustřeďte se na budoucnost. Uvědomte si, čím je daný člen rodiny důležitý pro vás i celou rodinu a čím naopak můžete přispět vy jemu. Na to dejte důraz a to posilujte. 


Ideální je zlepšit vztahy v rámci celé rodiny, při nějakém rodinném setkání. Tam se také rozmělní energie, zlehčí se a vy budete mít větší příležitost navázat příjemné vztahy se členy rodiny, se kterými nyní válčíte. 


Březnové rodinné setkání se musí nést ve velmi příjemném, přátelském a milém duchu. Z takto nastavené dobré energie rodiny pak budete čerpat celý rok.


Autor: Jiří Čerňák – cernakinteriordesign

Foto: iStock


Diskuze: příspěvků