Bydlení

Vyzkoušejte si, jak budou nové vypínače vypadat u vás doma

Jeden by řekl, že na takových drobnostech, jako jsou vypínače, vlastně až tolik nezáleží. Opak je ale pravdou. Právě doplňky mohou celkový dojem z místnosti hezky podtrhnout, nebo naopak úplně zkazit. Proto je vhodné si vypínače ve vašem interiéru nejdříve vyzkoušet. Kde vám takovou službu nabídnou?

Zlínská společnost OBZOR, která mimo jiné vyrábí právě i vypínače, se rozhodla, že svým zákazníkům umožní vyzkoušet si jejich výrobky přímo doma. Ne, není potřeba navštívit obchod, půjčit si jeden kousek a nosit si jej domů. Stačí sednout k počítači a otevřít nově spuštěný web www.domovnivypinace.cz.

Pohrajte si s vypínači online

Na webu si můžete zvolit libovolnou barvu pozadí, nebo přímo nahrát fotografii vašeho interiéru. Pak už jen klikáte, volíte si jednotlivé typy a barvy vypínačů. Snadno uvidíte, co bude nejlépe pasovat právě k vám domů. Bude to vypínač z kolekce Retro, Decente, Elegant nebo snad Variant? Ať už vyberete jakýkoliv, s výrobky firmy OBZOR budete určitě spokojeni.

Moderní designové řady vypínačů do každého domova

Česká firma OBZOR vyrábí vypínače z přírodních materiálů, dřeva, skla a kovu. Do moderního interiéru se hodí série vypínačů Decente. Řada Elegant je určena pro milce klasiky za výhodnou cenu. Jste pro něco veselejšího? Pak vás ohromí kolekce vypínačů Variant s širokou volbou barviček. A pokud si potrpíte na luxus a unikátnost učaruje vám kolekce Retro. Díky široké škále provedení si vyberou i milovníci glamour stylu (řada Elegant se vyrábí i v lesklých provedeních) či vintage (Decente je možné zakoupit v barvách stylu Provance). Vypínače OBZOR se hodí opravdu do každého domova.

Firma má pobočky ve Zlíně, Olomouci a Uherském Hradišti. Ostatní, kteří si online vyzkouší různé typy vypínačů do svého interiéru, si je pak mohou přes internet také objednat v e-shopu OBZOR. K dispozici jsou pochopitelně jednopólové, střídavé dvojité i schodišťové varianty, termostaty, spínače atd. Pořídíte tady celou výbavu.

KP
Foto: OBZOR


Diskuze: příspěvků