Rodina

Vztahy v březnu: jak vám dupou králíci

Agresivní kočkování Tygrů v únoru by mělo vystřídat spíše milé a vnímavé jednání Zajíce.

Březen je tak ideální měsíc proto, abyste se s partnerem co nejvíce sblížili. Individuální energie Tygra pominou a budou sílit spíše energie vzájemnosti a společného vnímání. 

Využijte tedy Zajíce proto, abyste se s partnerem co nejvíce sblížili. Zajíc je přátelský, jemný a milý. A přesně takoví byste měli k sobě být i se svým partnerem. 

Do svého vztahu vložte co nejvíce něhy, lásky a vzájemné podpory. Vztahy mohou být také posilněny něžným milováním. Vzájemná přitažlivost mezi partnery tak může sílit. Využijte toho co nejvíce. Intimní energie budou vztah posilovat. 

A protože se příroda chystá na nový život, může být právě období vlády Zajíce vhodná pro vytváření hnízda. Měli byste si tedy s partnerem vytvořit příjemné zázemí, ve kterém se budete spolu cítit dobře a kam se také budete rádi vracet. 

Pokud uvažujete o založení rodiny, pak právě v období vlády Zajíce můžete využít jeho energie zaměřené právě na rodinu. Zajíc je považován za velkého ochránce rodiny a právě energie rodiny je pro Zajíce důležitá. 

V březnu se snažte trávit co nejvíce času spolu. Buďte si s partnerem vzájemnou oporou. Tu Zajíc potřebuje cítit a dokáže ji také velmi dobře budovat. V březnu tak můžete své vztahy velmi posílit. 

Pokud nový vztah hledáte, nedělejte zbytečně unáhlené rozhodnutí. Zajíc bývá poměrně citlivý a měl by mít skutečně jistotu, že se jedná o kvalitní vztah. Pokud byste si našli nekvalitního partnera, můžete mít tendenci z takového vztahu rychle utéct. Zajíc potřebuje mít pocit opory a jistoty. V opačném případě se cítí ohrožen a na to Zajíc většinou reaguje útěkem. U nového partnera byste měli mít jistotu, že není jen dobrým partnerem pro vás, ale i pro vaše děti a rodinu. Ta je pro Zajíce skutečně důležitá.

Autor: Jiří Čerňák cernakinteriordesign.webs.com

Foto: iStock


Diskuze: příspěvků