Rodina

Feng Shui: vztahy v březnu

Sbírání kytiček

Agresivní kočkování tygrů v únoru by mělo vystřídat milé a vnímavé jednání zajíce. Březen je ideální měsíc proto, abyste se s partnerem co nejvíce sblížili. Individuální energie tygra pominou a budou sílit spíše energie vzájemnosti a společného vnímání.

Využijte energii zajíce k tomu, abyste se s partnerem co nejvíce sblížili. Zajíc je přátelský, jemný a milý. A přesně takoví byste měli k sobě být i se svým partnerem.

Do svého vztahu vložte co nejvíce něhy, lásky a vzájemné podpory. Vztahy mohou být také posilněny něžným milováním. Vzájemná přitažlivost mezi partnery tak může sílit. Využijte toho co nejvíce. Intimní energie budou vztah posilovat.

A protože se příroda chystá na nový život, může být právě období vlády zajíce vhodné pro vytváření hnízda. Měli byste si tedy s partnerem vytvořit příjemné zázemí, ve kterém se budete spolu cítit dobře. A kam se také budete rádi vracet.

Pokud uvažujete o založení rodiny, můžete využít energie zajíce zaměřené na rodinu. Zajíc je považován za velkého ochránce rodiny. A energie rodiny je pro zajíce důležitá.

V březnu se snažte trávit co nejvíce času spolu. Buďte si s partnerem vzájemnou oporou. Tu zajíc potřebuje cítit. Dokáže ji také velmi dobře budovat. V březnu můžete své vztahy velmi posílit.

Pokud nový vztah hledáte, nedělejte zbytečně unáhlené rozhodnutí. Zajíc bývá poměrně citlivý a měl by mít skutečně jistotu, že se jedná o kvalitní vztah. Pokud byste si našli nekvalitního partnera, můžete mít tendenci z takového vztahu rychle utéct. Zajíc potřebuje mít pocit opory a jistoty. V opačném případě se cítí ohrožen. Na to zajíc většinou reaguje útěkem.

Autor: lektor Feng Shui Jiří Čerňák

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pexels
Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Diskuze: příspěvků