Rodina

Vztahy v červenci: od vášně k romantice

Červen byl měsíc silného jangového ohně. Červencová energie je jiná. V červnu nám vládl kůň a s ním i silná vášeň a sexuální energie. Ty nyní mírně oslabují a koza nám do vztahu přináší více romantiky a citů. V červenci byste tak se svým partnerem měli zažít krásné a romantické chvíle.

Koza není nijak náročná, takže nemusí jít rovnou o snídani u Tiffanyho. Rozhodně byste měli využít krásu přírody. Udělejte si pěkný výlet na místa, která máte rádi, která vás vždy potěší svou krásou. Může to být příjemná procházka, nebo celodenní piknik. Vždyť takové poležení v trávě za doprovodu ptačího zpěvu a sledování poletujících motýlů může být mnohdy lepší, než sedět upnutě v drahé restauraci.

Koza je velmi citlivá energie. Měli byste ve svém vztahu co nejvíce projevit své city vůči svému partnerovi. Dát mu najevo svoji lásku. Koza má také ráda pocit opory a bezpečí. I to byste měli svému partnerovi ukázat a ujistit ho, že je vše v pořádku, že vztah je pevný a láskyplný. Tím svůj vztah velmi posílíte.

Snažte se svého partnera potěšit něčím, co má rád. Nemusí to být velké dary ani nic honosného či drahého. Bude stačit dobrá čokoláda, pozvání na sklenku dobrého vína cestou domů z práce apod. Malé a příjemné překvapení, které partnerovi potvrdí vaši lásku a náklonost, udělá divy.

Pokud s partnerem spolu bydlíte, měli byste si svůj domov v červenci příjemně zkrášlit. Je velmi důležité, abyste se spolu doma cítili velmi dobře. Využijte krásu léta a dejte si jeho energii co nejvíce také do interiéru. Neměli byste ale doma trávit veškerý čas. Energii července nejlépe „nasajete“ právě venku. Tam byste spolu měli trávit nejvíce času.

Protože koza potřebuje pocit bezpečí a zázemí, měli byste si s partnerem udělat menší „audit“ vašeho života a ujistit se, že je vše tak, jak má být. Vztah by měl být pro oba partnery zárukou bezpečí, zázemí a pocitu, že se vám spolu daří dobře – lépe, než kdybyste byli každý sám.

Ukažte svému partnerovi, že jste mu skutečnou oporou. Ale i vy se ujistěte o tom, že váš partner je oporou pro vás. Upevněte své jedno, a ujistěte se, že opravdu společně kráčíte po jedné cestě ke společnému cíli. Vzájemná podpora a opora jsou pro vztah velmi důležité a právě koza to potřebuje cítit ze všech zvířat nejvíc. Proto této energii věnujte v červenci velkou pozornost.

Autor: Jiří Čerňák

Přidat na Seznam.cz

Přidejte si MeziŽenami.cz na hlavní stránku Seznam.cz.

Zdroj informací: Akademie štěstí
Zdroj fotografií: Pixabay

Diskuze: příspěvků